دوربین خبرساز: چندی پیش گفتیم ، بازهم می گوئیم،مسوولان کجایند تا ببینند ؟ +عکاسعباس ناساری

0

 دوربین خبرساز:
چندی پیش گفتیم ، بازهم می گوئیم ، مسوولان کجایند تا ببینند ؟

9+DSCF9339+

سئوال اینجاست تا به کی این روند معماری یا هر عنوان دیگری که می توان به این گونه معضلات ساختاری ومهندسی معابر شهری نام برد ، در سطح شهرستان قائمشهر باید حاکم باشد ؟

DSCF4819+

خانه خبر مازندران( عباس ناساری) : چندی پیش از طریق رسانه های مجازی اقدام به نشر معضلات ساختاری ومعماری مهندسی معابرباریک و جوی های پوشیده شده از ورقهای آهنی  بشرح عکس فوق در شهرستان قائمشهر پرداختیم . که البته توسط شهردار دوره قبلی ترمیم و تا حدودی برطرف شد .

قصد داریم از این پس در این صفحه با عنوان ( دوربین خبرساز ) هر روز یا هرازگاهی از شهرهای استان مازندران از نگاه  (دوربین خبرساز ) جهت  آشنا نمودن مردم و مسئولان ذیصلاح وذیربط  ،  از مشکلات ومعضلات  موجود در سطح شهر های مختلف استان  ، البته درحد بضاعتمان آشنا نمائیم . باشد تا در رفع  و ترمیم اینگونه نارسائی های  معابر و مشکلات مشابه شهری گامی هرچند کوچک برداشته باشیم . البته با درایت و حس مسئولیت پذیری مسئولان شهرستان های مختلف مازندران .

همانطور که در تصاویرفوق مشاهده می کنید افراد مسن و زنان خانه دار که بعد ازخرید روزانه ناچارا می بایستی از گذرهای باریک پیاده روهای بعضی از نقاط سطح شهررفت وآمد نمایند واگر خدای ناکرده بهنگام رفت وآمد در معابر بسیار باریک و جوی های بدون محافظ بعضی از خیابانهای شهر دچار مشکل وصدمه شوند چه مرجع و ارگان یا اداره ای پاسخگو خواهد بود؟ مضاف براینکه خانم ها برای تماس نداشتن با مردان نامحرم  همانطورکه درعکس مشخص است دچار مشکل هستند.

شاید شهرداران محترم شهرهای مختلف مازندران و یا معاونین آنها  بدلیل مشغله زیاد فرصت بازدید از معابر سطح شهر را نداشته باشند !! ، از این رو ( دوربین خبر ساز ) اقدام به رویت وتصویر برداری از بعضی از معابر سطح شهر وکوچه وبرزن ها خواهد نمود تا شاید با نشر آن در این رسانه ، توجه مسئولان ذیربط را به وجود  بعضی از نارسائی های ساختاری وبعضا فنی وزیباسازی شهرهای مازندران و همچنین فضاهای گردشگری جلب نماید تاشاید مسئولان در پی اقدام و بهسازی  آن برآیند .

حال سئوال اینجاست تا به کی این روند معماری یا هر عنوان دیگری که می توان به این گونه معضلات ساختاری ومهندسی معابر شهری نام برد ، در سطح شهرستان قائمشهر حاکم باشد ؟

با علم به اینکه ما وام دار ومیراث دار گذشتگان خود هستیم ، باید گفت هر مسئول جدید قائم مقام پست اداری مسئول و رئیس فبلی هراداره وارگان خواهد بود و هیچ عذر وبهانه ای در اینگونه موارد پذیرفتنی نیست و تصور براین است که اگر فرصت برای بازدید مسئولان رده بالای شهرداری و دیگر ادارات از معابر اصلی ، محلات ،کوچه پس کوچه های شهرهای  حوزه فعالیت آنها  فراهم نیست ، دوربین خبر ساز کار آنها را آسان خواهد کرد .

 

با احترام ویژه به مسولان دلسوز نظام در دستگاههای اجرائی وشهری شهرهای مازندران و با امید به برطرف شدن عاجل اینگونه مشکلات ومعضلات ساختارمعابرشهری درهمه ابعاد که با سلامتی جامعه وزیباسازی شهری ارتباط مستقیم دارند وبا امید توجه مسئولان شهری بویژه اعضائ محترم شوراهای شهرهای ذینفع که با اینگونه موارد مواجه هستند .

توجه شما را به گزارش تصویری نازیبا در سطح خیابان جویبار وسینا ،  شهرستان قائمشهر جلب می کنیم و….

DSCF4781+ DSCF4819+ DSCF4783+ DSCF4784+ DSCF4785+ DSCF4787+ DSCF4795+ DSCF4796+ DSCF4805+ DSCF4806+ DSCF4809+ DSCF4815+ DSCF4816+ DSCF4817+ DSCF4818+ DSCF4824+ DSCF4826+ DSCF4827+ DSCF4828+منتظر نشر تصاویر اینگونه در سطح شهرستانهای مازندران از نگاه دوربین خبر ساز باشید .

Abbasnasari1326@gmail.com 

شماره تماس مدیر سایت : عباس ناساری  ۰۹۱۱۲۲۶۹۷۰۷    

نظر خود را بیان کنید