استاندار مازندران خواستار شد: افزایش ۱۰ برابری صادرات به روسیه در سال ۹۵

0

استاندار مازندران خواستار شد :

افزایش ۱۰ برابری صادرات به روسیه در سال ۹۵

افزایش ۱۰ برابری صادرات به روسیه در سال ۹۵استاندار مازندران،افزایش ۱۰ برابری صادرات محصولات به روسیه در سال ۹۵ را از برنامه‌های محوری بیان کرد.

 

خانه خبرمازندران : ربیع فلاح جلودار در جلسه کارگروه توسعه صادرات استان در مجتمع ميزبان بابلسر با بیان اینکه درگذشته بحث صادرات در استان محور نبوده است گفت: خوشبختانه در نیمه دوم سال ۹۴ بحث صادرات پیگیری جدی شده است.

وی هدف‌گذاری صادراتی استان را دو میلیارد دلار برشمرد و گفت: امیدواریم به این هدف دست‌یابیم زیرا از تولید و امکانات برخوردار داریم و باید زیرساخت‌های صادراتی را فراهم کنیم.
استاندار مازندران با عنوان اینکه در تولید محصولات باغی و مرکبات ظرفیت تولید ۳.۵ تا چهار میلیون تن محصول را دارا هستیم گفت: درگذشته برای صادرات محصولات به کشورهای مختلف ازجمله روسیه مشکل داشتیم.
فلاح جلودار با بیان اینکه زیرساخت‌ها را حدود ۱۰۰ درصد رشد داده‌ایم گفت: در سال ۹۵ میزان سرمایه‌گذاری در حوزه زیرساخت‌ها باید افزایش یابد و میزان صادرات به کشور روسیه باید ۱۰ برابر شود.
استاندار مازندران همچنین به کمیسیون مشترک ایران با روسیه، ترکیه و آذربایجان اشاره کرد و گفت: مازندران توانایی آن را دارد که در این کمیسیون مسئولیت تأمین بخشی از محصولات غذایی و کشاورزی را  بر عهده گیرد.
وی توسعه مراودات با کشورهای حاشیه را ازجمله برنامه ها برشمرد و گفت: مازندران توان توسعه محصولات صادراتی به کشورهای هدف را دارد.

Abbasnasari1326@gmail.com 

شماره تماس مدیر سایت : عباس ناساری  ۰۹۱۱۲۲۶۹۷۰۷   

نظر خود را بیان کنید