دكتر لاريجاني رئيس مجلس در آمل : برون رفت از مشکلاتی که تحریم ایجاد کرد زمانبر است

0

دكتر لاريجاني رئيس مجلس در آمل :

برون رفت از مشکلاتی که تحریم ایجاد کرد زمانبر است

برون رفت از مشکلاتی که تحریم ایجاد کرد زمانبر است رئیس مجلس شورای اسلامی گفت : برون رفت از مشکلات زیادی که کشور در یک دهه گذشته از بابت تحریم و رکود داشته و به تولید و اقتصاد خسارت های زیادی وارد شده ، زمانبر است.

 

 

خانه خبر مازندران : علی لاریجانی در جمع مردم آمل مدر آستانه امامزاده ابراهیم(ع) این شهرستان افزود : اگر بخواهیم مشکلات فعلی کشور را رفع و شرایط را برای آبادانی فراهم کنیم ، باید رشد اقتصادی داشته باشیم و تحقق این مهم هم تولید محوری است.

وی با بیان اینکه ریشه بسیاری از مشکلات کشور در بیکاری و اقتصاد بیمار است ، گفت : تا زمانی که موتور تولید کشور روشن نشود و راه نیفتد ، مشکلات موجود کشور نیز باقی خواهد ماند و حل نخواهد شد.
رئیس قوه مقننه اظهار داشت : اقتصاد سالم بر پایه تولید داخل در بخش کشاورزی ، صنعت و خدمات استوار است و باید با تکیه بر این عوامل مهم مشکل بیکاری را که مشکل عام کشور است ، حل کنیم .
وی افزود : خوشبختانه اکنون شرایط برای فرصت های جدید شغلی در کشور فراهم شده و باید از فرصت های به وجود آمده برای کسب و کار کشور استفاده کرد .

او ادامه داد : سخنان نوروزی رهبر معظم انقلاب در خصوص اقتصاد مقاومتی ، ضرورت کشور است و باید برای تحقق آن اقدام عملی صورت گیرد و در حد شعار باقی نماند.

رئیس مجلس شورای اسلامی همچنین به توافق هسته ای نیز اشاره کرد و گفت : برداشتن تحریم ها باید در چارچوب توافق های صورت گرفته و بدون بهانه گیری باشد.

وی افزود : با وجود اینکه چند ماه از زمان قانونی برداشته شدن تحریم های ایران گذشته ، اما همچنان برخی شیطنت های رسانه ای و دیپلماتیک نقض کننده توافق انجام شده است.

لاریجانی  ادامه داد : خوشبختانه موضوع استفاده از فناوری و دانش هسته ای در ایران به نتیجه و سرانجام خوبی رسیده و مناقشه ای که کشور طی ۱۰ تا ۱۲ سال گذشته داشته ، به دستاوردهای خوبی در سال گذشته رسیده که امیدواریم ثمره خوش آن را مردم در زندگیشان لمس کنند.
رییس مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: موضوعی که مورد بحث و بسیار مهم است، حفظ ومراقبت از دستاوردهای هسته ای است که باید مسیر خود را به درستی و درچارچوب قوانین بین المللی طی کند.
رئیس مجلس شورای اسلامی همانند سال های گذشته برای تعطیلات نوروزی به آمل سفر کرد و برای اقامه نماز مغرب و عشاء به زیارت آستان مقدس امامزاده ابراهیم(ع) مشرف شد.

شماره تماس مدیر سایت : عباس ناساری  ۰۹۱۱۲۲۶۹۷۰۷

Abbasnasari1326@gmail.com 

نظر خود را بیان کنید