استاندار مازندران ورزش مازندران در سال ۹۴ خوش درخشيد / جامعه ورزش مازندران مايه مباهات و افتخار ما هستند

0

استاندار مازندران :

ورزش مازندران در سال ۹۴ خوش درخشيد

جامعه ورزش مازندران مايه مباهات و افتخار ما هستند

ورزش مازندران در سال 94 خوش درخشيد / جامعه ورزش مازندران مايه مباهات و افتخار ما هستنددكتر ربيع فلاح استاندار مازندران در ديدار نوروزي با جامعه ورزش مازندران:كسب قريب۳۰۰مدال رنگارنگ مسابقات جهاني ، آسيايي و بين المللي را نشانگر ظرفيت هاي مهم و اساسي مازندران در حوزه ورزش اعلام كرد و گفت : بايد از تمام ظرفيت هاي استان براي توسعه ورزش قهرماني و همگاني استفاده نمود .

خانه خبرمازندران : دكتر ربيع فلاح استاندار مازندران در ديدار نوروزي با جامعه ورزش مازندران كسب قريب ۳۰۰ مدال رنگارنگ مسابقات جهاني ، آسيايي و بين المللي را نشانگر ظرفيت هاي مهم و اساسي مازندران در حوزه ورزش اعلام كرد و گفت : بايد از تمام ظرفيت هاي استان براي توسعه ورزش قهرماني و همگاني استفاده نمود .
وي از استان مازندران به عنوان استان مهم در همه عرصه ها از جمله ورزش كشور ياد كرد و گفت : ۵۰ درصد جمعيت مازندران بانوان هستند و بايد به توسعه ورزش بانوان هم توجه جدي شود .
مقام عالي دولت در استان تاكيد كرد : در سال ۹۴ ورزش مازندران خوش درخشيد ،جامعه ورزش مازندران مايه مباهات و افتخار ما هستند و اميدواريم در المپيك و رقابتهاي جهاني شاهد افتخار آفريني فرزندان شايسته مازندران باشيم .
وي به ظرفيت هاي ديگر مازندران هم اشاره كرد و گفت : انجام بيش از ۱۶ ميليون تردد و بيش از ۶ ميليون اقامت در تعطيلات نوروزي امسال در مازندران نشان مي دهد كه مازندران متعلق به كشور است و بايد به زيرساخت هاي آن توجه شود .
وي خواستار اولويت بندي همه فعاليتها در سال ۹۵ شد و با اشاره به اهميت آوردگاه المپيك گفت : با توجه به در پيش بودن المپيك به ورزشكاران راه يافته به المپيك هم از نظر جسمي و هم روحي و رواني توجه بيشتري شود .
استاندار مازندران تصريح نمود : سال ۹۴ سال سختي از نظر مالي براي ما بود انتظار داريم در سال ۹۵ در تمام شاخص ها و فعاليتها شاهد رشد و ارتقاء باشيم .
وي ابراز اميدواري نمود با همت همه مديران و دستگاهها و مشاركت مردم عزيز شاهد توسعه همه جانبه مازندران باشيم
در اين نشست حسين زادگان مدير كل ورزش و جوانان و تعدادي از روساي هيئتهاي ورزشي به ارائه گزارشي كوتاه در زمنيه موفقيتها و برنامه هاي ورزش مازندران پرداختند

Abbasnasari1326@gmail.com 

شماره تماس مدیر سایت : عباس ناساری  ۰۹۱۱۲۲۶۹۷۰۷ 

 

نظر خود را بیان کنید