به احترام مردم قائم شهر باید سراپا خدمت بود / حجازی: همکاری مردم در آزادسازی معابر ستودنی است

0

به احترام مردم قائم شهر باید سراپا خدمت بود

حجازی: همکاری مردم در آزادسازی معابر ستودنی است

DSC_8333-3

خانه خبرمازندران : مهندس حجازی شهردار قائم شهر میگوید: مردم فهیم و دوست داشتنی قائم شهر در آبادسازی این شهر در تلاشند تا هرچه سریعتر به مولفه های شهری زیبا دست یابند.از اینرو ضمن همکاری با شهرداری در جهت عمران و آبادانی شهر ،گاها” در برخی از معابر به مواردی برخورد میکنیم که ناشی از اقدامات شخصی شهروندان است و این باعث افتخار خواهد بود.

وز گذشته و در پی اقدامی شایسته از سوی دو تن از مالکین حریم راه آهن(خیابان مولوی)بخش قابل توجهی از خیابان مولوی ۱ که بعنوان گلوگاه ارتباطی خیابانهای ترک محله و حریم راه آهن به مساحت ۲۰۰ متر مربع آزادگردید.

حجازی تاکید داشت: آقای علیرضا شکری با واگذاری ۷۶ متر مربع عرصه و جناب آقای قاسمی با واگذاری ۱۰۸ متر مربع عرصه در این امر مهم سهیم بوده اند.

وی بودجه مصوب در این بخش را در سال ۹۵ خوب توصیف کرد و افزود: در مجموع شهرداری قائم شهر مبلغی معادل ۸۲۰۰۰۰۰۰۰ ریال به مالکین این املاک بعنوان تسهیلات تعریض پرداخت نموده است.

وابط عمومی شهرداری قائم شهر ضمن قدردانی از این دو عزیز بزرگوار به جهت همکاری با شهرداری،مضافا” از آندسته از شهروندانی که املاک آنها در مسیر تعریض و بازگشائی یا افزایش معبر قرار دارد درخواست مینماید تا با همکاران شهرداری قائم شهر بعنوان خادمین آنها ارتباط بیشتری داشته و گام بزرگی در توسعه و عمران و آبادانی شهر بردارند.

DSC_8335-6

DSC_8344-4

DSC_8331-2

 

 

Abbasnasari1326@gmail.com
شماره تماس مدیر سایت : عباس ناساری  ۰۹۱۱۲۲۶۹۷۰

 

نظر خود را بیان کنید