سرانجام بعداز سالها ، گره کور ۲۰ متری کوی چشمه فائمشهر با تلاش شورای شهر وشهرداری ، تملک و تعریض شد

0

سرانجام بعداز سالها ،

گره کور ۲۰ متری کوی چشمه فائمشهر با تلاش شورای شهر وشهرداری ، تملک و تعریض شد

 

dsc_8544-3+

خانه خبرمازندران : به همت شورای اسلامی شهر و شهرداری قائم شهر ،گره کور ورودی ۲۰ متری چشمه پس از سالها تملک و بازگشائی شد.

داراب خبازی مالک ، در گفتگو با روابط عمومی شهرداری قائم شهر با تائید این خبر گفت: بنده در طول چند سال و با اصرار اهالی منطقه جهت اصلاح معبر و روانسازی ترافیک به شهرداری مراجعه میکردم ولی با عدم وجود نقدینگی و کمبود بودجه در شهرداری مواجه میشدم.

وی ضمن قدردانی از اعضاء شورای اسلامی گفت: از شهردار محترم جناب مهندس حجازی و یکایک اعضاء شورای اسلامی شهر خصوصا” ریاست محترم شورا به جهت پیگیریهای مستمر بابت تملک ملک و بازگشائی معبر ورودی ۲۰ متری چشمه قدردانی میکنم.

به گزارش روابط عمومی شهرداری قائم شهر این ملک در خیابان کارگر- خیابان ظرافت- نبش ۲۰ متری چشمه واقع شده و شهرداری قائم شهر از بابت تملک این ملک رقمی معادل ۵۴۰۰۰۰۰۰۰۰ ریال هزینه نموده است.

شایان ذکر است که پلاک یادشده به مساحت ۳۰۲ متر مربع بوده که مساحتی معادل ۲۱۱ متر مربع آن در مسیر تعریض  ورودی این خیابان قرار گرفته است

روابط عمومی شهرداری قائم شهر ضمن قدردانی از مالک محترم و همه شهروندانیکه بنوعی ملک آنها در مسیر تعریض و توسعه شهری قرار داشته و با شهرداری همکاری مینمایند قدردانی میکند.

گزارش تصویری بازگشائی ۲۰ متری کوی چشمه قائمشهر

dsc_8500-1+ dsc_8539-2+ dsc_8544-3+ dsc_8554-4+ dsc_8570-5+ dsc_8588-6+ dsc_8598-7+

Abbasnasari1326@gmail.com 

شماره تماس مدیر سایت : عباس ناساری  ۰۹۱۱۲۲۶۹۷۰

نظر خود را بیان کنید