عملیات آسفالت شبانه در شهر طرح ضربتی ترمیم روکش آسفالت خیابان مدرسشهرستان قائمشهر

0

عملیات آسفالت شبانه در شهر طرح ضربتی ترمیم روکش آسفالت خیابان مدرس شهرستان قائمشهر

خانه خبرمازندران ( عباس ناساری)  : در راستای رفاه شهروندان و به منظور جلوگيري از سد معبر، تسهيل در عبور و مرور و سرعت در اجراي پروژه آسفالت، بخش زیادی از عملیات آسفالت شامل تراش، ترمیم و روکش آسفالت معابر سطح شهر قائم شهر به صورت شبانه اجرا می شود.

گویا حساسیت اعضائ محترم شورای شهر قائمشهر بویژه آقای حامدابراهیمی پیرامون مسائل ومشکلات زیبا سازی ومشکل آسفالت سطح شهرستان تاثیر خود را بر اجرای هرچه بهتر ماموران کارخانه آسفالت شهرداری شهرستان قائمشهر برجای گذاشت .

مهندس حجازی شهردار قائم شهر با اشاره به اینکه پروژه های ترمیم و روکش آسفالت با تلاش شبانه روزی کارگران پرتلاش و زحمتکش و مسئولان مربوطه در حوزه معاونت عمرانی و سازمان عمران اجرایی می شود افزود: عملیات روکش آسفالت، لکه گیری معابر اصلی و فرعی سطح شهر با هدف بهبود تردد خودروها و ایمنی در تردد شهروندان و رسیدن به استانداردهای مطلوب شهری آغاز شده  و شب گذشته نیز عملیات تراش شبانه آسفالت در معابر پرتردد در حال اجراست.

وی  با بیان اینکه اجرای شبانه آسفالت و روکش خیابان ها مورد توجه شورای اسلامی شهر قرار گرفته است گفت: پروژه اجرای تراش، ترمیم و روکش آسفالت شبانه از ساعت ۲۳ شب تا ۷صبح در معابر شهر صورت می گیرد.

شهردار قائم شهر با اشاره به اینکه انجام عملیات عمرانی در روز موجب راهبندان خیابان ها و ترافیک سنگین در برخی نقاط شهر می شود، اظهار کرد: با اجرای این طرح دیگر شاهد مشکل مذکور و تبعات آن نخواهیم بود.

حجازی خاطرنشان کرد: با توجه به اجرای پروژه ترمیم آسفالت از ابتدای سال جاری تاکنون، لکه گیری و آسفالت برخی از معابر با هدف مناسب سازی سطوح کوچه و خیابان ها آغاز شده است.

وی حجم و تناژ آسفالت مصرف شده در خیابان مدرس و شهداء ۱۱ جمنان را ۵۷۰ تن اعلام کرد و افزود: این حجم آسفالت در مساحتی به وسعت ۲۵۰۰ متر مربع مصرف شده و ادامه این فعالیتها در شبهای آتی نیز صورت خواهد گرفت.

امیداست این روند روبرشد در زیرساخت و ترمیم معابر وکوچه پس کوچه های شهرستان قائمشهر بویژه مسئله بسیار مهم آب های سطحی خیابانها ومعابر که این روزها به معضل بسیار بزرگی تبدیل شده است در جهت زیبا سازی شهر تداوم داشته باشد .

گزارش تصویری مراحل آسفالت خیابان مدرس شهرستان قائمشهر در صتح امروز یکشنبه ۱۳۹۵/۲/۲۶

DSC_8416-2

DSC_8419-3

DSC_8429-5

DSC_8439-6

 

Abbasnasari1326@gmail.com 

شماره تماس مدیر سایت : عباس ناساری  ۰۹۱۱۲۲۶۹۷۰

نظر خود را بیان کنید