در همایش شهرداران استان مازندران مطرح شد / پسماند و مشکلات اقتصادی،مهمترین چالش شهرداریهای مازندران

0

در همایش شهرداران استان مازندران مطرح شد

پسماند و مشکلات اقتصادی،مهمترین چالش شهرداریهای مازندران

dsc_8502-3+

خانه خبرمازندران(عباس ناساری) : با حضور دکتر خلیل راحتی قائم مقام محترم سازمان شهرداریها و دهیاریهای کشور،نشست صمیمی شهرداران استان مازندران و مقامات ارشد استانداری مازندران در سالن آمفی تئاتر شهرداری قائم شهر کلید خورد

در این جلسه که به میزبانی شهرداری قائم شهر و از ساعت ۹ صبح روز چهارشنبه ۲۹ اردیبهشت ۹۵ برگزار شد دکتر نبیان معاونت محترم امور عمرانی استانداری و مهندس عسگری مدیر کل محترم دفتر امور شهری و شوراهای استانداری مازندران به صحبتها و مشکلات ۵۸ شهردار استان گوش فرادادند.

در ابتدای این مراسم مهندس حجازی به رسم مهمان نوازی ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و ولادت حضرت علی اکبر (ع) به شهرداران مضافا” شهادت ۱۳ مدافعین حرم استان مازندران بخصوص شهید حاج محمد بلباسی را به حضور حضار تبریک و تسلیت گفتند.

در این نشست آقایان امیرسلیمانی شهردار آمل،آزموده شهردار بهشهر،کیاکجوری شهردار هچیرود،شیخ الاسلامی شهردار نوشهر،سجادی شهردار نور،اسدی شهردار بلده،شعبان نژادشهردار سلمان شهر،موسوی نژاد شهردار سرخرود،میری شهردار نکا،اسماعیل تبار شهردار هادی شهر بخشی شهردار جویبار و …. به بیان مشکلات و معضلات شهر خود و شهرهای همجوار پرداختند که عمده ترین این مسائل شامل زباله و پسماند و مسائل اقتصادی بوده که این روزها گریبانگیر همه شهرداریهای کشور بوده است.

معضلات حقوقی و جلب شهرداران ،مکانیزم ارزش افزوده،تشکیل سازمان سواحل،سرمایه گزاری در شهرها و… از جمله موارد پیشنهادی شهرداران در این نشست بود.

در ادامه مهندس نبیان نیز به نکات مهمی اشاره داشته و از قائم مقام سازمان شهرداریها و دهیاریهای کشور درخواست رسیدگی به آن را خواستار شدند.

در پایان دکتر راحتی قول پیگیری مسائل مبتلابه را اعلام و تاکید داشتند: مردم از شهرداریها ۴ سطح توقع را دارند. خدمات شهری،خدمات عمرانی،زیبائی شهری و سلامت اجتماع.

وی خاطر نشان کرد: اولویت در برنامه های دولت محترم بحث محیط زیست و ایمنی شهروندان و توزیع عادلانه اعتبارات است که در حال رسیدگی است.

پس از پایان این نشست صمیمی ،شهرداران پس از پذیرائی بازدیدی از چند پروژه عمرانی شهرداری قائم شهر داشتند.

 

DSC_8502-3

DSC_8517-6

DSC_8524-7

DSC_8526-8

DSC_8553-9

DSC_8557-10

DSC_8564-13

DSC_8571-14

DSC_8585-15

Picture 003-16

Picture 018-17

 باهمکاری روابط عمومی شهرداری قائمشهر

Abbasnasari1326@gmail.com 

شماره تماس مدیر سایت : عباس ناساری

۰۹۱۱۲۲۶۹۷۰۷

نظر خود را بیان کنید