درد دل عباس ناساری پیشکسوت عرصه رسانه قائمشهر ومازندران

1

درد دل عباس ناساری پیشکسوت عرصه رسانه قائمشهر ومازندران

 

عباس ناساری :nasari_4_-

خدایا همان بس که تو مرا می بینی وهیج نیازی به دیده شدنم توسط مخلوقت نیست ، تحمل تنهائی بهتر از گدائی محبت از بنده توست … 

 

 

 

خانه خبرمازندران ( آتنا ناساری) : باپوزش از محضر گرامی همه اساتید ، پیشکسوتان و دوستداران خبر ورسانه شهرستان قائمشهر ومازندران  به ناچار باید  یکی دو  دقیقه پای درد دل پیر عرصه خبر مازندران بنشینید .

استاد (عباس ناساری) پیشکسوت عرصه رسانه وخبر و پدر زحمتکش و پرتلاشم  که خوشبختانه با توجه به  ۷۰ سال عمری که از خداوند گرفته است ، بیش از چهل سال در عرصه مطبوعات مازندران وکشور در زمینه اجتماعی ، سیاسی بویژه ورزشی ( که ای کاش فقط در  جایگاه  ورزش فعالیت می نمود )  و چند سالی نیز (بنا به تشویق دوست خوبش آقای رضا نادری ، مدیر سایت قائم خبر قائمشهر ) چند سالی است به عرصه مجازی  وارد شده و به لطف خدا همچنان در تلاش می باشد .

همانطور که همگان مطلع هستند استاد عباس ناساری  از اول ماه مبارک رمضان سال ۹۴ ( یعنی دقیقا از یکسال پیش دچار بیماری دیسک کمر وسیاتیک شد و تقریبا از عرصه خبر دور افتاد ولی خوشبختانه به لطف خدا وپزشکان رفته رفته تا حدودی سلامتی از دست رفته خود را بدست آورد.

عباس ناساری  پیشکسوت عرصه خبر و رسانه چنین درد دل کرد و گفت : متاسفانه این روزها بعضی از دوستان ومسئولان در ادارات وروابط عمومی ها درمورد بنده حقیر  به مصداق ضرب المثل معروف ( از دل برود هرآنکه ازدیده رود ) رفتار می نمایند و تو گوئی دیگر  نه تنها از دل برفتیم که خدای ناکرده از دیده و دنیا نیز برفتیم !!! و با توجه به حضور فیزیکی بنده حداقل در شورا و شهرداری و… در روزهای اخیر بعضی ها ، کسی را به نام ناساری ، نه می بینند و نه میشناسند !!! ولی باتوکل به خدا و  اراده خودم و تیزبینی دوربین خبرسازم  بیش از گذشته با گام های استوار در عرصه خبر واطلاع رسانی ، شفاف قلم و قدم خواهم زد تا در جهت رفع نارسائی ها و مسائل و بعضا مشکلات به دور مانده از چشمان مسئولان و دست اندر کاران ذیصلاح و ذیربط پیشگام  باشم انشاا… تعالی .

  استاد ناساری در پایان افزود : دراینجا پر بیراه نیست به ضرب المثل معروف اشاره شود و آن اینکه ( قهرمان زنده را عسق است !! ) ، ولی همه بدانند که من هنوز زنده ام  و دیگر هیج نیازی به اطلاع رسانی از جانب هیج کس و هیج اداره ای یا روابط عمومی در سطح شهرستان و استان نیست و فقط کافی است ذره ای ازلطف خدا شامل این بنده حقیرش باشد .انشا..تعالی .

تاکه بودیم ، نبودیم کسی

تا که رفتیم ، همه یارشدند

تا زنده هستیم قدر هم را بدانیم وبه افسوس و یارشدن در آینده دل نبندیم !! همه ما باید روزی این میز و مسند وملک ومال را  رها کنیم وبرویم ،  چه خوب است بادست خالی از این دنیا نرویم !!

حرف آخر اینکه :

خدایا ،همان بس که تو مرا می بینی وهیج نیازی به دیده شدنم توسط مخلوقت نیست ، تحمل تنهائی بهتر از گدائی محبت از بنده توست … 

 

 

Abbasnasari1326@gmail.com 

شماره تماس مدیر سایت : عباس ناساری ۰۹۱۱۲۲۶۹۷۰۷  

۱ دیدگاه

  1. استاد عزیزی که قلم به دست گرفتن و ریتم رقص قلم بر روی کاغذ را با نهایت صبوری یادمان دادی ، بدانید و آگاه باشید که شما اگر هم خدای نکرده از دل بعضی بی انصافان بروی، اما همچنان در دل شاگردانت و بر روی دیدگانشان جای دارید.

نظر خود را بیان کنید