تودیع و معارفه سرپرست شهرداری قائم شهر رضارحیمی : من دست یکایک کارگران را میبوسم و افتخار میکنم یک کارگرم

0

 

با حکم قاطع شورای اسلامی شهر

مهندس رضا رحیمی سرپرست شهرداری قائم شهرشد

 

رضارحیمی : من دست یکایک کارگران را میبوسم و افتخار میکنم یک کارگرم

212+

خانه خبرمازندران (عباس ناساری) : مراسم تودیع و معارفه سرپرست جدید شهرداری قائم شهر ظهر امروز پنجشنبه ۱۳۹۵/۳/۶ حوالی ساعت ۱۱ صبح اعضاء شورای اسلامی  بطوربسیار ناگهانی رای به سرپرستی رضا رحیمی داد و این مدیر ارزشی سکان هدایت شهرداری قائم شهر را عهده دار شد.

 

بطور ناگهانی  در محل شهرداری قائم شهر برگزار شد.

اگرچه این تودیع و معارفه تقریبا بی سروصدا انجام شد ولی  کسی بعنوان سرپرست شهرداری انتخاب شد که تجربیات فراوانی از منهدس حجازی اندوخت و اینکه رضارحیمی یک فرد مردمی وانقلابی است و خود را خادم مردم شهرش می داند و از تکبر ، ریا، خودخواهی و… همیشه بدور بوده و خواهد بود ، امیدوارم مثل همیشه در کارها و امورات محوله  موفق وسربلند باشد .

این مراسم با حضور بیش از ۹ تن از اعضاء شورای اسلامی شهر و جمع زیادی از پرسنل شهرداری،آئین معارفه و تودیع مختصری در دفتر کار شهردار برگزار و از زحمات ۲۰ ماهه مهندس حجازی قدردانی و جناب آقای رضا رحیمی بعنوان سرپرست شهرداری قائم شهر معرفی شد.

مهندس میرزائی،ریاست شورای اسلامی شهرضمن قدردانی از تلاش پرسنل شهرداری در این مدت و سپاس از همت مثال زدنی مهندس حجازی گفت:برای هر مدیری این لحظه قابل پیش بینی است و معارفه و تودیع یکی از الزامات مدیریتی هر مدیر است.در مورد حجازی که سوابق مدیرتی ایشان ،توان ،بزرگمنشی و بزرگواری در مسائل شخصی ایشان مثال زدنی است.از سوی خود و یکایک اعضاء شوراء از ایشان به جهت تمام خدماتی که در این مدت به مردم قائم شهر داده اند قدردانی میکنم.

وی افزود : آقای رحیمی شخصیتی مثال زدنی دارد حسن سوابق ایشان در شورای کارگری،دفاع تمام قد از حقوق پرسنل و منش و شخصیت وی موجب شد که همکاران من در شوراء بی فوت وقت و بدون درنگ و بطور اجماع ایشان را بر مسند سرپرستی انتخاب و الحمدالله در این خصوص کمترین دغدغه احساس شد.رحیمی شخصیتی منفعل و خنثی نداشته و در جایگاه خود تاثیرگزار است. امیدوارم در سمت جدید نیز تاثیر گذاری خود را با همت و یاری شما داشته باشد.

در ادامه یکایک اعضاء به بیان دیدگاههای خود پرداختند

مهندس حجازی گفت: از حسن نظر اعضاء شورای اسلامی شهر در انتخاب بنده بعنوان خادم مردم این شهر قدردانی میکنم و افتخار میکنم که خود را یک قائم شهری فرض کنم.سعی کردم با تلاش بیشتر چهره این شهر به سمت عمران و آبادانی برود.

من رابطه خوبی با اعضاء شوراء داشته و امیدوارم این رابطه همچنان حفظ شود ، در این مدت لحظه ای از خدمت به مردم غفلت نکرده و اگر نقصی در کار بوده بخاطر عدم بضاعت مالی بود.

من تا زنده ام خود را یک قائم شهری میدانم و از همه اعضاء شورا بخاطر حمایتهای توام با هدایت تشکر میکنم.آنچه شکل گرفت مقدر الهی بود و اگر قصوری شد از همه حلالیت میطلبم. از مردم خوب و فهیم این شهر،پرسنل شهرداری و از روح بلند و عرشی شهداء طلب حلالیت دارم.

رضا رحیمی سرپرست جدید شهرداری قائم شهر افزود:

از اعضاء شورای اسلامی شهر به جهت انتخاب حقیر در کسوت جدید تشکر میکنم و از خداوند بزرگ میخواهم در این سنگر من را یاری کند . بنده مهندس حجازی را دوست داشته و از ایشان چیزهای زیادی یادگرفتم. شخصیت و مدیریت ایشان منحصر بفرد است. من نیز مدتی از ایشان کسب فیض کردم.

بنظر من پرسنل شهرداری قائم شهر یکی از بهترین پرسنل ها هستند ، این پرسنل برای اعتلای شهر،برای عمران و آبادانی شهر تلاش و کوشش کرده و خواهند کرد.من خود یک کارگرم و شاهد بودم که همین کارگران در تمام پروژه ها، در تمام عرصه های خدمت رسانی به مردم در صف اول بودند ، من دست یکایک انها را میبوسم و افتخار میکنم یک کارگرم .

Picture 036-5

Picture 018-2Picture 043-7

Abbasnasari1326@gmail.com
شماره تماس مدیر سایت : عباس ناساری ۰۹۱۱۲۲۶۹۷۰۷  

 

نظر خود را بیان کنید