در حمکی از سوی رحیمی سرپرست شهرداری قائم شهر سرپرست جدید سازمان آتش نشانی قائم شهرمنصوب شد

0

در حمکی از سوی رحیمی سرپرست شهرداری قائم شهر

سرپرست جدید سازمان آتش نشانی قائم شهرمنصوب شد

 

خانه خبرمازندران (عباس ناساری) : طی حکمی ازسوی سرپرست شهرداری قائم شهر، محمد علی شیرسوار به سمت سرپرست سازمان خدمات ایمنی و آتش نشانی شهرداری قائم شهر منصوب شد.

رضا رحیمی ظهر روز گذشته ( یکشنبه ۱۳۹۵/۳/۹) در آیین تودیع داور رستم پور و معارفه محمد علی شیرسواربه عنوان سرپرست سازمان آتش نشانی شهرداری گفت:سازمان آتش نشانی جایگاه بزرگ و رفیعی در مدیریت شهری دارد و کسانی که در این مسند افتخار خدمت دارند باید به خود ببالند.

وی خاطر نشان کرد: خوشبختانه امروز نیروهای کاردان و توانمندی در مجموعه آتش نشانی شهرداری قائم شهر کار می کنند که یک مزیت بزرگ محسوب میشود.

سرپرست شهرداری قائم شهر خاطر نشان کرد: این سازمان دارای ویژگی های منحصر بفردی است و باید دقت کرد با ارتقای تجهیزات فنی، توجه به ابعاد انسانی و روابط عاطفی با کارکنان اهمیت بیشتری پیدا می کند.

در این حکم آمده است:

نظر به سوابق مدیریتی ، تعهد ،تجارب و عملکرد مثبت شماو به موجب این حکم به سمت سرپرست سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قائم شهرمنصوب می‌شوید. امید است با اتکا به ایزد متعال و با بهره گیری از تمامی امکانات و ظرفیتهای موجود در انجام وظایف محوله و رضایت شهروندان کوشا باشید.

ضروری است با سرلوحه قراردادن راهبرد تفکر ، توکل و تلاش در انجام امور محوله و بکارگیری نیروهای کاردان ، متعهد و کارآمد و با سازماندهی متفکرانه و هوشمندانه ی تمام امکانات و منابع در اختیار به همراه برنامه ریزی اصولی و هدفمند نسبت به انجام وظایفی که بعهده گرفته اید مجدانه کوشش نمایید.

امید است با اتکا به عنایات خداوند متعال همه تلاشها و کوششهای خود را در جهت تحقق هرچه بیشتر و برجسته تر اهداف و آرمانهای والای سازمان بکار بندید. توفیق هرچه بیشتر جنابعالی را از خداوند منان خواستارم.

گفتنی است محمد علی شیرسوار فرزند گرانقدر سردار شهید احمد شیرسوار از نیروهای ارزشی  با کوله باری از تجربه در سازمان آتش نشانی می باشد.در دوران مدیریتی وی آتش نشانی قائم شهر با پیشرفتهای فراوانی روبرو بوده که همواره مورد رضایت شهروندان بوده است.وی از معدود مدیرانی است که آموزش و ارتقاء کارکنان و شهروندان در تمامی رده های سنی و صنفی را مد نظر داردو اعتقاد دارد دوره های منظم آموزشی و فرهنگ سازی در لایه ها و بافتهای مختلف شهری همواره سبب کاهش آسیبهای اجتماعی و سلامت شهروندان را به همراه خواهد داشت.

روابط عمومی شهرداری قائم شهر انتصاب سرپرستی سازمان آتش نشانی را به این عزیز بزرگوار تبریک گفته و از خداوند متعال برای ایشان توفیقات روزافزون را آرزو دارد.

 

Abbasnasari1326@gmail.com
شماره تماس مدیر سایت : عباس ناساری ۰۹۱۱۲۲۶۹۷۰۷  

 

نظر خود را بیان کنید