رضارحیمی آمد تا ثابت کند که درسایه وحدت و تلاش ، می شود بر مشکلات چیره شد / جنب و جوش کارکنان سخت کوش شهرداری در مسیر فعالیتهای عمرانی قائمشهر ستودنی است

0

رضارحیمی آمد تا ثابت کند که درسایه وحدت و تلاش ، می شود بر مشکلات چیره شد

جدیت کارکنان ونیروهای سخت کوش شهرداری در مسیر فعالیتهای عمرانی قائمشهر ستودنی است

DSC_9985-4

خانه خبرمازندران (عباس ناساری) : رضارحیمی آمد تا ثابت کند که درسایه وحدت و تلاش ، می شود بر مشکلات چیره شد .

جدیت کارکنان و نیروهای سخت کوش شهرداری در مسیر فعالیتهای عمرانی قائمشهر  ستودنی است .

امید است حاج رضا رحیمی این مدیر جوان ، پرتلاش و انقلابی همچنان بتواند سرزنده و پرجنب و جوش همانند گذشته در سایه همدلی کارکنان و نیروهای دلسوز شهرداری در راستای بهسازی و پیشبرد شهری آباد و زیبا  ، گام های محکم و استوار بردارد و هرگز ازپای ننشیند . انشاا… تعالی

با حضور حاج رضا رحیمی در مسند سرپرستی شهرداری قائم شهر گوئی روحی تازه در کالبد شهرداری دمیده شده و نیروهای این سازمان خدماتی بیش از پیش فعالیت خود را مضاعف کرده و در جهت خدمت بهتر و بیشتر به مردم بسیج شدند.

بیشتر پروژه هائی که اخیرا” با دلایل مختلف بصورت نیمه تعطیل یا با فعالیتی کم و بیش کند همراه بود با حضور و مدیریت سرپرستی شهرداری قائم شهر جان تازه ای بخود گرفت و ما شاهد اقدامات مختلف عمرانی،خدماتی و … در جای جای مختلف شهر هستیم.

یک نمونه از این دست خدمات لکه گیری و آسفالت کوچه و معابر مختلف شهری است که با سرعت خوبی در حال اجراست.

تماسهای تلفنی شهروندان و افرادی که بصورت حضوری به شهرداری مراجعه دارند حکایت از رضایت در این مسیر دارد و امیدوارند روندی که شهرداری قائم شهر در جهت ارائه خدمات مطلوب به آنان آغاز کرده ادامه داشته و قطع نگردد.

 

 گزارش تصویری زیر گویای گوشه های از این تلاش را نشان می دهد .

DSC_9981-2

DSC_9983-3

DSC_9985-4

DSC_9986-5

 

Abbasnasari1326@gmail.com
شماره تماس مدیر سایت : عباس ناساری ۰۹۱۱۲۲۶۹۷۰۷  

 

نظر خود را بیان کنید