مهمانی بزرگی در راه است / پیام تبریک سرپرست شهرداری قائم شهر بمناسبت حلول ماه مبارک رمضان

0

مهمانی بزرگی در راه است ؛

پیام تبریک سرپرست شهرداری قائم شهر بمناسبت حلول ماه مبارک رمضان

خانه خبرمازندران(عباس ناساری): سرپرست شهرداری قائم شهر بمناسبت حلول ماه پر فیض رمضان پیامی را برای شهروندان فهیم این شهر پیامی را صادر کردند.متن این پیام به شرح ذیل است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

رمضان آمد و آهسته صدا کرد مرا

مستعد سفـــر شهر خدا کرد مرا

از گلستان کرم طرفه نسیـمی بوزید

که سراپای پر از عطر و صفا کرد مرا

 

السلام علیک یا شهر الله الاکبر و یا عید اولیائه  

ابرهای پر برکت ضیافت الله ،دوباره سایه نوازش خود را بر ما گستراند. باز سفره پر نور رمضان پهن میشود و عاشقان خداجو،دارا و ندار،بی بضاعت و بی نیاز،بر خوان بی نیازش جمع اند. ضیافت الله ،بهار دل های خداجوست که در وادی حسرت زمزم شفا بخش آن ،شبها و روزهای زیادی در کویرهای سوزان حیات دویده اند و اینک با آمدن این ماه عزیز ،رخ در زلال شب زنده داری آن میشویند و از سحر تا شام در مقابل آینه پاک آن ،خود را برای فردای رستاخیز می آرایند و با ظاهری آراسته به زیورهای معنوی و پیراسته از پلیدی های دنیایی در محضر عدل او حاضر میشوند.

بار دیگر پروردگار متعال فرصتی به ما داد تا در این ضیافت بزرگ حاضر شویم  و از زلالش بهره ها گیریم.رمضان فرا رسید و مؤمنان با قلوبی مالامال از ایمان و امید به ضیافت پرشکوهی می‌روند که حضرت دوست میزبان آن است.

رمضان ماه نزول قرآن، ماه رحمت و بندگی و آگاهی بیشتر از حقایق هستی است و این هدف در سایه تلاوت قرآن و تدبر در آن به دست می‌آید.رمضان، جلوه ای از عبد و بندگی خداست و فرصتی ناب برای توبه و بهره مندی از رحمت الهی است. رمضان طلیعه میهمانی خدا در بهار قرآن، فصل عبادت های عاشقانه در محضر باری تعالی و شبهای قدر، ماه همنوایی با شهید محراب امام علی(ع) و ماه شکفتن گل معطر بوستان فاطمه(س)، کریم اهل بیت حضرت امام حسن مجتبی(ع) است.

 بی تردید این ماه پرفیض فرصت مغتنمی است تا اعتماد به نفس خود را تقویت کرده، اخلاص دراعمال خود را پایدار تا زمینه ای فراهم شود که انسان خداجو، با تمرین، آمادگی و تقویت اراده در برابر خواهش های نفس اماره، حریم شخصیت و کرامت الهی خود را بازسازی و مصون دارد.

حال که خالق هستی فرصتی دوباره برای میهمان شدن بر سر سفره بی انتهایش به ما عطا فرموده پس بدانیم هرچه داریم از خداست و هرچه توان داریم برای رسیدن عارفانه به معبود هزینه کنیم .باید با آداب خاص این ماه وارد این مهمانی بی مانند شویم.

حلول ماه مبارک رمضان، ماه رحمت و برکت و غفران و  نيايش‌هاي عارفانه و بندگي خالصانه را به شهروندان گرامي شهرستان قائم شهر تبريک عرض مي‌نمايم و برايتان قبولي طاعات و عبادات را آرزومندم.

شهروندان مومن ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات ،خادمان خود در شهرداری قائم شهر را از دعای خیرتان بی نصیب نفرمایید.

 

Abbasnasari1326@gmail.com
شماره تماس مدیر سایت : عباس ناساری ۰۹۱۱۲۲۶۹۷۰۷  

نظر خود را بیان کنید