ایفای نقش اول فیلم سینمایی روشنایی حقیقی توسط یک هنرمند جوان قائم شهری

0

ایفای نقش اول فیلم سینمایی روشنایی حقیقی توسط یک هنرمند جوان قائم شهری

 

mail

خانه خبرمازندران – عباس ناساری : امیر حسین محمودزاده ،بازیگر جوان قائم شهری هنرمندیست که تازگیها با بازی در فیلم سینمایی (روشنایی حقیقی)به کارگردانی مجید سروینی،باعث افتخار جامعه هنری شهرستان قائم شهر واستان مازندران شده است.

امیر حسین محمود زاده، در گفتگویی با روابط عمومی اداره فرهنگ وارشاد اسلامی قائم شهر گفت :متولد ۷۸و دارای دیپلم فنی کامپیوتر هستم و از سال ۹۰کار هنری خود را در آموزشگاه سینمایی آسا با مدیر مسئولی عباس میار آغاز کرده ام .

محمودزاده در ادامه ضمن اشاره به برخی از فعالیتهای هنری خود اظهار داشت:تئاتر(تنهای بی سر)،فیلم کوتاه (غفلت)،تئاتر (تو خسته ای،باید بخوابی)،فیلم (قضاوت)از جمله اجراها وبازیهایی بوده اندکه تاکنون موفق به انجام آنها شده ام.

وی در خصوص فیلم سینمایی (روشنایی حقیقی) که در سال جاری بمناسبت ماه مبارک رمضان  از شبکه ۱سیمای کشور پخش شده است تصریح کرد: این فیلم سینمایی ۷۸دقیقه ای با موضوع خانوادگی _اجتماعی در سال ۹۳ضبط شده و بازیگرانی چون مهرداد ضیایی،شیوا ابراهیمی،حسین شمس،حسن رستمانی فریماه مرزداردر آن ایفای نقش نمودند که نقش اول در این فیلم نیز بر عهده من بود.

شایان ذکراست حامد کریمی ،دستیار کارگردان این فیلم سینمایی نیز یک هنرمند از خطه قائم شهر است.

روابط عمومی فرهنگ وارشاد اسلامی قائم شهر کسب این موفقیت را به امیر حسین محمودزاده ،بازیگر نقش اول فیلم سینمایی حقیقی صمیمانه تبریک و تهنیت عرض نموده  و برای ایشان و سایر هنرمندان جوان شهرستان آرزوی پیروزی در عرصه هنر دارد

Abbasnasari1326@gmail.com
شماره تماس مدیر سایت : عباس ناساری ۰۹۱۱۲۲۶۹۷۰۷

نظر خود را بیان کنید