افتتاح نمایشگاه پوشش اسلامی-ایرانی با حضور مشاوروزیر کشور

0

افتتاح نمایشگاه پوشش اسلامی-ایرانی با حضور مشاور وزیر کشور

افتتاح نمایشگاه پوشش اسلامی-ایرانی با حضور مشاوروزیر کشور نخستین نمایشگاه پوشش اسلامی-ایرانی روزسه شنبه با حضور مشاور امور بانوان و خانواده وزیر کشور در سالن سلمان هراتی شهر ساری مرکز مازندران افتتاح شد.

خانه خبرمازندران – عباس ناساری :مشاور وزیر کشور در امور بانوان و خانواده ، هدف از برگزاری این نمایشگاه ها را تولید و ترویج پوشش های اسلامی متناسب با هنجارهای موجود جامعه در راستای عفاف و حجاب اعلام کرد.
فهیمه فرهمندپور در حاشیه بازگشایی نخستین نمایشگاه پوشش اسلامی- ایرانی در ساری گفت: پوشش اسلامی متناسب با هنجارهای جامعه از مطالبات اصلی جامعه زنان است واین نمایشگاه ها می تواند کمک کار خوبی برای پاسخگویی به این مطالبات باشد.
وی از زنان فعال در حوزه تولید پوشاک زنان در کشور خواست تا نمایشگاه های مشابه را برای ترویج فرهنگ عفاف و حجاب و معرفی پوشش های اسلامی – ایرانی بازگشایی کنند.
فرهمندپور افزود : درسال های اخیرنمایشگاه های زیادی در زمینه پوشش اسلامی- ایرانی درسطح استان های کشوربرپا شد، ولی ما همچنان نیازمند بیشتر شدن این نمایشگاه ها هستیم.
نمایشگاه بزرگ پوشش اسلامی- ایرانی صبح روز سه شنبه با۲۰ بانوی فعال در تولید پوشاک اسلامی- ایرانی در ساری فعال شد و تا ۱۸ شهریورماه به مدت سه روز ادامه دارد.

Abbasnasari1326@gmail.com
شماره تماس مدیر سایت : عباس ناساری ۰۹۱۱۲۲۶۹۷۰۷

نظر خود را بیان کنید