ساخت فیلم تلویزیونی”بیداری در خواب”توسط هنرمندان قائم شهری

0

ساخت فیلم تلویزیونی”بیداری در خواب”توسط هنرمندان قائم شهری

فیلم بلند سینمایی “بیداری در خواب” توسط فارغ التحصیلان و هنرجویان آموزشگاه سینمایی “جامعه امروز”که اهل شهرستان قائم شهر نیز هستند تولید شده است.

خانه خبرمازندران – نجمه روحی : به همت آموزشگاه سینمایی “جامعه امروز “و همکاری اداره فرهنگ وارشاد اسلامی قائم شهر فیلم تلویزیزیونی”بیداری در خواب”ساخته می شود.

در فیلم سینمایی “بیداری در خواب”به نویسندگی و کارگردانی علیرضا کریمی ،بازیگران حاتم فاضل نیا،مهدی علیزاده،امیر علی اصغری،نسیم یعقوبی،علیرضا کریمی،آواکریمی،عباس شریعتمداری،فاطمه مومنی،رومینا پناهی،نصیر خانی، امیر حسین نبی زاده و بازیگر نوجوان ابوالفضل یعقوبی  به ایفای نقش خود می پردازند.

آوا کریمی،خالق مختاری(دستیار کارگردان)،سالار حسین پور(تصویربردار)،آرمان کیانی(صدابردار و تدوین)،طاهر صالحیان(مدیر تولید) از دیگر عوامل این فیلم سینمایی هستند.

علیر ضا کریمی تهیه کننده این فیلم ٦٠دقیقه ای ضمن خبر پخش آن پس از مراحل تدوین و صداگذاری ،از سیمای جمهوری اسلامی در ایام محرم افزود:داستان فیلم حول محور جوانی به نام “شاهین” است که پس از پشت سرگذاشتن حادثه ای،به امامزاده ای در دل جنگل پناه می برد و با تحت تاثیر قرار گرفتن فضای عرفانی امامزاده و صفای مردم روستا،منقلب می شود و با حضور در مراسم محرم آن روستا از کار های خلاف گذشته اش توبه می کندو…

مدیر مسئول آموزشگاه آزاد سینمایی“جامعه امروز”در ادامه گفت: مکان های فیلمبرداری این فیلم در شهرستان های بابلسر،تهران،سوادکوه ،ساری و قائم شهر انجام شده است و مراحل تصویربرداری نیز به پایان رسیده است.

شایان ذکراست این فیلم بلند سینمایی  توسط فارغ التحصیلان و هنرجویان آموزشگاه سینمایی “جامعه امروز”که اهل شهرستان قائم شهر نیز هستند تولید شده است.

 

 

Abbasnasari1326@gmail.com
شماره تماس مدیر سایت : عباس ناساری ۰۹۱۱۲۲۶۹۷۰۷

نظر خود را بیان کنید