سیلاب ، محور دماوند – قائمشهر را مسدود کرد

0

سیلاب ، محور دماوند – قائمشهر را مسدود کرد

مرکز مدیریت راههای کشور اعلام کرد که محور دماوند – قائمشهر در محدوده شیرگاه به خاطر بارندگی شدید و جاری شدن سیلاب مسدود شده است .

82225663-71008422

خانه خبرمازندران : بر اساس گزارش این مرکز ، سیلاب سبب ورود گل و لای به سطح جاده و همچنین ورود به تونل شیرگاه و بسته شدن مسیر شده است .
هم اکنون ماشین آلات راهداری در حال پاکسازی منطقه هستند تا راه را برای تردد حجم سنگین خودروهای مسیر باز کنند .
در همین حال مرکز مدیریت راههای مازندران هم اعلام کرد که به دلیل ترافیک سنگین حاکم بر جاده های هراز و کندوان و بارش باران و مه ،تردد خودروها در این مناطق به کندی جریان دارد .
مرکز مدیریت راههای مازندران محدوده ترافیکی جاده هراز (آمل – تهران) را حد فاصل پارک جنگلی آمل تا نارنجستان از شمال به جنوب و محور چالوس را از تونل کندوان تا دزدبن اعلام کرد.
بر اساس این گزارش ، هم اکنون وضعیت جوی جاده کندوان و سوادکوه بارش باران همراه با مه و کاهش دید است و از رانندگانی که در این محورها تردد دارند درخواست شد تا با احتیاط و سرعت مطمئن حرکت کنند.
با نزدیک شدن به پایان سه ماهه تعطیلات تابستانی تردد در محورهای مازندران افزایش یافت و ترافیک سنگین شبانه روزی در جاده های اصلی این استان حاکم شد.
اداره کل هواشناسی مازندران وضعیت جوی این استان را تا روز دوشنبه ( عید قربان ) ابری همراه با بارندگی های رگباری اعلام کرد و به دلیل مواج بودن دریای خزر به مسافران توصیه کرد در این مدت از شنا در دریا خودداری کنند.
مازندران سه هزار و ۶۰۰ کیلومتر راه اصلی دارد که هراز، سوادکوه و کندوان از محورهای پرترافیک این خطه شمال کشور محسوب می شود.

 

Abbasnasari1326@gmail.com
شماره تماس مدیر سایت : عباس ناساری ۰۹۱۱۲۲۶۹۷۰۷

 

نظر خود را بیان کنید