برپایی جشنواره کودک با عنوان سلام بر زندگی آبی،هشدار از بی آبی” در قائم شهر

0

برپایی جشنواره کودک با عنوان

سلام بر زندگی آبی،هشدار از بی آبی” در قائم شهر

خانه خبرمازندران – نجمه روحی : با همت نگارخانه هنری نوران و همکاری اداره فرهنگ وارشاد اسلامی قائم شهر جشنواره کودک با عنوان (سلام بر زندگی آبی،هشدار از بی آبی) روز جمعه دوم مهر ماه٩٥در نگارخانه (گالری)نوران برپا می شود.

این جشنواره همراه با برپایی نمایشگاه نقاشی کودکان با شعار (سلام بر زندگی آبی،هشدار از بی آبی) فرصت مغتنمی است تا کودکان عزیز شهر ما با چالش(بحران خشکسالی) و (کمبود آب) از همین دوران کودکی آشنا شوند و چنین جشنواره هایی  زمینه ای برای نهادینه کردن فرهنگ درست  منابع طبیعی بویژه(آب) باشد که کشور مان  بطور جدی با آن روبروست.

اجرای جشن شادی کودکان،پخت نان محلی،غرفه فروش ویترای از آثار الینا نصیری از کودکان آموزشگاه آزاد هنری نوران،غرفه فروش بدلیجات،ورکشاپ نقاشی (کارگاه آموزشی نقاشی)توسط کودکان،آتش بازی و فروش آثار نقاشی کودکان آموزشگاه آزاد هنری نوران ا ز برنامه های جنبی این جشنواره است.

شایان ذکراست کودکان با لباس های آبی ،به رنگ آبی آسمان(منبع نزول رحمت الهی) در این جشنواره شرکت خواهند کرد.

نمایشگاه آثار نقاشی کودکان نیز در همین محل تا ٤مهر ماه ٩٥از ساعت ١٦الی ٢٠دایر است ،

از عموم علاقمندان به محیط زیست و هنر کودکان،و ازخانواده های گرامی  دعوت می شود تا همراه با کودکان خود جهت تشویق و ترغیب کودکان به هنر و همچنین تشویق و ترغیب  به استفاده صحیح و درست از “آب “این منبع حیات” در گالری نوران واقع در خیابان ساری،یاس ٥٩،انتهای شهدای دوم حضور بهم رسانند.

 

 

 

 

 

نظر خود را بیان کنید