سخنگوی اورژانس ۱۱۵ مازندران خبر داد ؛ دیدار رئیس اورژانس کشور با حادثه‎دیدگان سقوط بالگرد در آمل

0

سخنگوی اورژانس ۱۱۵ مازندران خبر داد

دیدار رئیس اورژانس کشور با حادثه‎دیدگان سقوط بالگرد در آمل

خبرگزاری فارس: دیدار رئیس اورژانس کشور با حادثه‎دیدگان سقوط بالگرد در آمل

سخنگوی مرکز مدیریت حوادث و فوریت‎های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی مازندران گفت: رئیس اورژانس کشور و هیأت همراه با حادثه‎دیدگان سقوط بالگرد در آمل دیدار کردند

خانه خبرمازندران – عباس ناساری : ذکریا اشک‎پور امروز در گفت‎وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان ساری، اظهار کرد: حسین کولیوند رئیس اورژانس پیش‎بیمارستانی کشور، قاسم جان‎بابایی رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران و فرهاد مصدری رئیس اورژانس ۱۱۵ مازندران از حادثه‌دیدگان سقوط بالگرد اورژانس در آمل عیادت کردند.

وی افزود: حسین کولیوند و هیأت همراه با حضور در بیمارستان ۱۷ شهریور آمل، از هوشنگ عباسی شیرسوار کارشناس فوریت‌های پزشکی که در سانحه سقوط امروز بالگرد اورژانس مازندران دچار آسیب‎دیدگی شد، عیادت کرد.

سخنگوی مرکز مدیریت حوادث و فوریت‎های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی مازندران بیان کرد: رئیس اورژانس کشور و همراهان او، در منزل پدر مصطفی صادقی که در سانحه سقوط بالگرد اورژانس در آمل شهید شدند نیز حضور یافته و از خانواده و همسر ایشان دلجویی کردند.

 اشک‎پور در پایان گفت: رئیس اورژانس کشور برای بررسی بیشتر حادثه سقوط بالگرد اورژانس به مازندران آمد و از محل این حادثه نیز بازدید کرد.

 1395063100

 Abbasnasari1326@gmail.com
شماره تماس مدیر سایت : عباس ناساری ۰۹۱۱۲۲۶۹۷۰۷

نظر خود را بیان کنید