آیت الله معلمی میزبان همکاران شهرداری شهرستان قائم شهر

0

آیت الله معلمی میزبان همکاران شهرداری شهرستان قائم شهر

معلمی : جانب به نمایندگی از سوی مردم این دیار از حسن انتخاب اعضای محترم شورای اسلامی شهر قدردانی کرده و این شرایط را به فال نیک میگیرم.

خانه خبرمازندران – عباس ناساری : همزمان با چهارمین روز از هفته دفاع مقدس، جمعی از ایثارگران، فرزندان معظم شهدا، جانبازان ،معاونین و پرسنل شهرداری در معیت مهندس رحیمی شهردار قائمشهر به دیدار حضرت آیت الله معلمی ابوالشهیدین نماینده محترم مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه شهرستان قائمشهر رفتند.

در این دیدار که مقارن با اذان ظهر به افق ساری همراه بوده، نماز جماعت به امامت حضرت آیت الله معلمی بر پا شد و پس از اقامه نماز آیت الله معلمی در نطق کوتاهی ضمن تمجید از حضور پرسنل شهرداری و ایراد سخنانی به همکاران، از زحمات آنان به شهروندان قدردانی کرد.

خطیب جمعه قائمشهر همچنین از عملکرد مهندس رحیمی شهردار قائمشهر سخن راند و افزود: قطع به یقین حضور آقای رحیمی در بدنه شهرداری به عنوان بالاترین مقام اجرایی شهرداری مایه برکت و افتخار است و جانب به نمایندگی از سوی مردم این دیار از حسن انتخاب اعضای محترم شورای اسلامی شهر قدردانی کرده و این شرایط را به فال نیک میگیرم.

وی تاکید کرد،حقیقتا هم در بدنه اداری شهرداری و هم در شهر تکاپو و تفاوت کاملا احساس می شود و این امر بی شک از ارائه خدمات مطلوب شما عزیزان و راس آن حضور قوام، با مدیریت خوب و منحصر به فرد مهندس رحیمی در مقام شهردار است.

نماینده خبرگان رهبری همچنین یادی از شهدای هشت سال دفاع مقدس داشت و افزود: باید به یاد داشته باشیم که آسایش و امنیت امروز را در جای جای ایران اسلامی، مرهون خون پاک شهدای هشت سال دفاع مقدس است که جان شیرین خود را در طبق اخلاص قرار داده و با شهامت، زندگی دنیایی را ترک و به لذت شیرینی شهادت رسیدند.

گزارش تصویری میزبانی آیت الله معلمی از کارکنان شهرداری قائم شهر

DSC_3025.JPG-2

DSC_3059.JPG-3

DSC_3073.JPG-4

DSC_3114.JPG-5

DSC_3127.JPG-6

DSC_3131.JPG-7

DSC_3133.JPG-8

DSC_3151.JPG-9

DSC_3158.JPG10

DSC_3166.JPG-11

DSC_3170.JPG-12

DSC_3199.JPG13

 

Abbasnasari1326@gmail.com
شماره تماس مدیر سایت : عباس ناساری ۰۹۱۱۲۲۶۹۷۰۷

نظر خود را بیان کنید