حامی جدید نساجی مازندران / امروز این باشگاه تعیین تکلیف می شود

0

 

حامی جدید نساجی مازندران

امروز این باشگاه تعیین تکلیف می شود

مدیرکل ورزش و جوانان مازندران گفت: حامی جدید پای باشگاه نساجی این استان وجود دارد و در صورت انصراف مالک جدید، امروز چهارشنبه اسپانسر جدید جایگزین می شود.

dscf682

خانه خبرمازندران – عباس ناساری : حبیب حسین زادگان مدیرکل ورزش وجوانان مازندران روز چهار شنبه ۹۵/۷/۲۸  درگفت وگوبا خبرنگارایرنا افزود : این باشگاه تحت مالک بخش خصوصی است و براساس قانون تا زمانی که مالک می تواند باشگاه را اداره کند؛ ما نمی توانیم واگذاری داشته باشیم.
وی اضافه کرد : براساس رایزنی که تاکنون با مالک فعلی باشگاه نساجی مازندران داشتیم، ایشان اصراری بر تیمداری ندارند و حمایتش را منوط به واگذاری زمین و برخی حمایت های دیگری دانست که پیشتر مسوولان استانی و یا شهرستانی وعده کردند.
وی گفت : سازمان اموراراضی حدود شش هکتار زمین را به این باشگاه واگذار کرده که به دلیل تعارض برخی نهاده ها و مردمی این واگذاری به باشگاه به صورت عملی انجام نشده است.
مدیرکل ورزش وجوانان مازندران افزود : با پیگیری مسوولان استانی و رایزنی با نهادهایی که معارض بودند، این نهادها ازمطالباتشان درقبال دریافت زمین صرف نظر کردند و با معارضان مردمی نیز باید رایزنی شود.
حسین زادگان گفت که در هر صورت زمین به باشگاه واگذار می شود و نیاز به زمان بیشتری است و مالک باشگاه هم طبق قانون وظیفه دارد حمایت های خود را از باشگاه داشته باشد.

تعیین تکلیف نساجی مازندران در نشست امروز با مدیرعامل باشگاه

مدیرکل ورزش و جوانان مازندران گفت :  امروز ۲۸ مهرماه نشستی با مدیرعامل باشگاه نساجی، مدیرکل ورزش و جوانان، نمایندگان مردم قائمشهر، سیمرغ، سوادکوه، سوادکوه شمالی، جویبار در پایتخت برگزار می شود.
حسین زادگان اظهارداشت: در این نشست تصمیم قطعی برای باشگاه نساجی قائمشهر گرفته می شود و در صورتی که مدیرعامل فعلی تمایلی به ادامه کار نباشند، اسپانسر جدید جایگزین می شود.
وی اضافه کرد : اگر مدیرعامل فعلی بخواهد باشگاه داری کند، موظف به عمل به تمام تعهداتش است و ما نیز این تعهدات را پیگیری می کنیم.
باشگاه نساجی مازندران از قدیمی ترین باشگاه های کشور و این خطه شمال است که با قدمت حدود نیم قرن سابقه در سال ۹۰ به یکی از سرمایه گذاران غیر بومی واگذار شد.
این باشگاه در حوزه فوتبال فعالیت دارد و یکی از ۲ نماینده مازندران در لیگ فوتبال دسته اول است که با وجود قابلیت و توانمندی زیاد همچنان از راهیابی به لیگ برتر بازماند.

 

Abbasnasari1326@gmail.com
شماره تماس مدیر سایت : عباس ناساری ۰۹۱۱۲۲۶۹۷۰۷

نظر خود را بیان کنید