استاندار مازندران برای سر پاماندن باشگاه نساجی دست به جیب شد

0

استاندار مازندران

برای سر پاماندن باشگاه نساجی دست به جیب شد

dscf682

خانه خبرمازندران – عباس ناساری : سرمربی تیم فوتبال نساجی قائمشهر گفت که استاندار مازندران پرداخت بخشی از دستمزد معوقه بازیکنان این تیم را تقبل کرده است.

محمود فکری روز شنبه پس از نشست کادرفنی نساجی قائمشهر با ربیع فلاح در محل استانداری مازندران در ساری در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود : در مرحله اول قرار شد تا ۵۰۰ میلیون ریال پول نقد در اختیار باشگاه قرار گیرد تا به عنوان پول توجیبی و بخشی از قرارداد به بازیکنان پرداخت شود.
وی گفت : در این نشست پیشنهاد شد از برخی صنعتگران و سرمایه گذاران بخصوص خیرین ورزشی علاقه مند به تیم نساجی کمک های مالی گرفته شود تا باشگاه با کمک مالی این افراد به صورت موقت بخشی از قرارداد بازیکنان را پرداخت کند.

تسریع در تعیین تکلیف نساجی قائمشهر

سرمربی نساجی قائمشهر گفت که براساس دستور صریح استاندار مازندران ، اداره کل ورزش و جوانان استان مسئولیت تعیین تکلیف باشگاه را برعهده گرفت تا بتواند رایزنی را برای واگذاری باشگاه به سرمایه گذار جدید انجام دهد و یا مالک فعلی را وادار به قبول مسئولیت کند.
فکری افزود : در حال حاضر دو تا سه سرمایه گذار خواهان باشگاه نساجی قائمشهر هستند و با دستور استاندار ، اداره کل ورزش و جوانان استان باید با رایزنی وضعیت آنها را مشخص کند.
باشگاه نساحی قائمشهر یکی از دو نماینده مازندران در رقابت های فوتبال لیگ دسته اول است که در سال ۸۷ به بخش خصوصی واگذار شد.
این تیم در فصل جاری رقابت ها به دلیل بدعهدی مالک باشگاه ، با گذشت ۱۱ هفته هیچ پرداختی به بازیکنان نداشته است.
پرداخت نشدن دستمزد بازیکنان و کادر فنی طبق قرارداد باعث بروز مشکلاتی برای این باشگاه و قهر بازیکنان از حضور در تمرین و بازی شده بود که با توصیه کادر فنی به خصوص محمود فکری بازیکنان در چند دیدار اخیر حضور یافتند.

dscn9808 dscn9655

Abbasnasari1326@gmail.com
شماره تماس مدیر سایت : عباس ناساری ۰۹۱۱۲۲۶۹۷۰۷

نظر خود را بیان کنید