رئیس هیأت فوتبال مازندران: عواید بلیت‌فروشی را به نساجی داده‌ایم از ۸۰۰۰ تماشاگر، فقط ۱۵۰۰ بلیط فروخته می‌شو

0

رئیس هیأت فوتبال مازندران:

عواید بلیت‌فروشی را به نساجی داده‌ایم

از ۸۰۰۰ تماشاگر، فقط ۱۵۰۰ بلیط فروخته می‌شود

خبرگزاری فارس: عواید بلیت‌فروشی را به نساجی داده‌ایم/ از 8000 تماشاگر، فقط 1500 بلیط فروخته می‌شود

رئیس هیأت فوتبال مازندران گفت:از هفته‌های ابتدایی آغاز لیگ، عواید بلیت‌فروشی دیدارهای خانگی نساجی را به این باشگاه اختصاص دادیم تا شاید کمی از هزینه‌های این تیم تأمین

خانه خبرمازندران – عباس ناساری : غلام‌رضا بهروان امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار خبرگزاری فارس از شهرستان قائم‌شهر، با بیان اینکه از مشکلات تیم فوتبال نساجی به‌خوبی خبر داریم، اظهار کرد: این تیم از ابتدای فصل با مشکل مالی مواجه است و ما هم تلاش می‌کنیم تا این مشکلات کمتر شود.

وی افزود: از هفته‌های ابتدایی آغاز لیگ، عواید بلیت‌فروشی دیدارهای خانگی نساجی را به این باشگاه اختصاص دادیم تا شاید کمی از هزینه‌های این تیم تأمین شود.

رئیس هیأت فوتبال مازندران تصریح کرد: با وجود اینکه دیدارهای نساجی جزء مسابقات پرتماشاگر لیگ است ولی در بازی که ۸ هزار نفر در ورزشگاه حضور دارند، تنها یک‌هزار و ۵۰۰ بلیت فروخته می‌شود و این مسئله باید بررسی شود.

به گزارش فارس، این در حالی است که محمود اسدی سرپرست تیم فوتبال نساجی، امروز در جمع هواداران از تخصیص عواید بلیت‌فروشی دیدار نساجی با فولاد یزد به باشگاه خبر داد و از آنان خواست برای دیدن مسابقه با خرید بلیت وارد ورزشگاه شوند.

سخنان بهروان و اسدی سبب شد تا این سؤال در ذهن هواداران مطرح شود که چرا با وجود این همه تماشاگر مشتاق، هزینه حاصل از بلیت‌فروشی با تعداد نفرات نشسته بر روی سکوهای شهید وطنی هم‌خوانی ندارد.


Abbasnasari1326@gmail.com
شماره تماس مدیر سایت : عباس ناساری ۰۹۱۱۲۲۶۹۷۰۷

نظر خود را بیان کنید