یک فروند هواپیمای برزیلی حامل فوتبالیست های برزیلی در کلمبیا سقوط کرد.

0

یک فروند هواپیمای برزیلی حامل فوتبالیست های برزیلی در کلمبیا سقوط کرد.

222413_412

خانه خبرمازندران : پایگاه خبری ساعت۲۴- از سقوط هواپیمای اعضای یک تیم فوتبال برزیل قبل از برگزاری دیدار خود در یک تورنمنت بین‌المللی خبر داد.

 هواپیمای حامل تیم فوتبال چاپگون برزیل که با ۷۲ بازیکن و همراه که برای برگزاری یک دیدار بین‌المللی به کشور کلمبیا سفر می‌کرد دچار سانحه شده است.

هواپیمای این تیم در جریان سفر به این کشور، دچار حادثه شده و به نظر می‌رسد سقوط کرده است.

هنوز خبر دقیقی در مورد سرنوشت این هواپیما گزارش نشده ولی رسانه‌های محلی از کشته شدن تمامی سرنشینان این هواپیما خبر داده‌اند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر ، هواپیمای حامل بازیکنان فوتبال برزیلی با ۸۱ سرنشین که از برزیل پرواز کرده بود در کلمبیا ، ۵۰ کیلومتر مانده به مقصد سقوط کرد.

به گزارش شبکه خبر تا کنون ۶نفر از سرنشینان این هواپیما نجات یافتند .

علت سقوط این هواپیما تمام شدن سوخت گزارش شده است .

به گزارش نامه نیوز ، هواپیمای حامل تیم فوتبال “چاپه کوئنسه” برزیل که با ۷۲ بازیکن و همراه برای برگزاری یک دیدار بین‌المللی به کشور کلمبیا سفر می‌کرد، دچار سانحه شده است.

این باشگاه برزیلی در سال ۱۹۷۳ تاسیس شد و از سال ۲۰۱۴ در دسته برتر برزیل بازی می کرد. این تیم بعد از ۳۷ بازی در لیگ برتر برزیل در رده نهم جدول قرار گرفته بود.

این تیم برای دیدار پلی اف لیبرتادورس به کشور کلمبیا در حال پرواز بود تا بتواند جواز حضور در رقابت های باشگاهی در قاره امریکا را کسب کند.

222413_412

Abbasnasari1326@gmail.com
شماره تماس مدیر سایت : عباس ناساری ۰۹۱۱۲۲۶۹۷۰۷

نظر خود را بیان کنید