پس مسئولان کجایند ؟!! هشدار محمودفکری سرمربی نساجی مازندران به مسئولان باشگاه !

0

پس مسئولان کجایند ؟!!

هشدار محمودفکری سرمربی نساجی مازندران به مسئولان باشگاه ؛

۱۹ بازیکن اصلی را در اختیار نداشتم

اکر شرایط اینطور باشد من هم می روم

سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران تاکید کرد اگر اتفاق مثبتی در این تیم رخ ندهد از مسئولیتش کناره گیری خواهد کرد.

007c704962a3eabb6b3ea3acf8806d68_l

خانه خبرمازندران – عباس ناساری : محمود فکری که پس از تساوی یک بر یک برابر آلومینیوم اراک از هفته چهاردهم لیگ دسته اول انجام شد، با ابراز رضایت از عملکرد بازیکنانش گفت: با شرایط افتضاحی که تیم نساجی دارد توانستیم با نفرات جوانی که در اختیار داشتیم یک تساوی را مقابل آلومینیوم اراک کسب کنیم.

وی تاکید کرد: ما در غیاب ۱۹ بازیکن اصلی به اراک آمدیم ضمن اینکه قرار بود دو روز پیش عازم شهر اراک شویم اما به خاطر مشکلاتی که داشتیم ساعت ۲ بامداد به اراک رسیدیم و بازیکنانم بسیار خسته بودند اما با همین نفرات توانستیم یک امتیاز کسب کنیم.

سرمربی نساجی در ادامه خاطرنشان کرد: تنها سه بازیکن برای نیمکت داشتم و با توجه به خستگی بازیکنانم تعویض هایم غیرتخصصی بود و تنها هدفم جابجا کردن بازیکنان به دلیل خستگی و بی خوابی بود.

فکری با انتقاد از مسولان نساجی قائم شهر گفت: نمی دانم تا کی باید شاهد این مشکلات باشیم و امیدوارم هر چه زودتر این مشکلات به پایان رسیده و بازیکنان اصلی تیم به تمرینات بازگردند.

وی در پاسخ به این پرسش که با این روند آیا بازیکنانی که اعتصاب کرده اند به تمرینات بازخواهند گشت یا خیرگفت: تا روز شنبه به بازیکنان استراحت دادیم و امیدوارم اتفاق خوبی بیفتد و بازیکنان برگردند زیرا اگر همین شرایط ادامه داشته باشد بازیکنانی که اعتصاب کرده اند دیگر در نساجی نخواهند ماند و قطعا شکایت خواهند کرد و مسئولان راهی جز پراخت پولشان را نخواهند داشت.

سرمربی نساجی قائم شهر در پایان و در پاسخ به این پرسش که آیا این شرایط شما هم از نساجی جدا خواهید شد یا خیر گفت : اگر این وضعیت ادامه داشته باشد از هفته آینده من هم نخواهم بود و دیگر بر روی نیمکت نساجی نخواهم نشست.

Abbasnasari1326@gmail.com
شماره تماس مدیر سایت : عباس ناساری ۰۹۱۱۲۲۶۹۷۰۷

نظر خود را بیان کنید