داستان صدور چک برای طلب احسان عبدی بابت کمک به تیم نساجی+تصاویر

0

داستان صدور چک برای طلب احسان عبدی بابت کمک به تیم نساجی

و قربانی شدن مهدی ابراهیمی رئیس سابق هیات فوتبال قائمشهر و مدیرعامل نساجی

خیلی جالبه ؛ یعنی کسی نیست با پرداخت طلب قانونی احسان عبدی ، مانع جلب مهدی ابراهیمی که چیزی جز کمک به نساجی قصد دیگری نداشت بشه ؟ حتی خیرین ورزش دوست و مسئولان  ادارات و اعضای محترم شورای شهر و بعضا نمایندگان مردم قائم شهر در مجلس شورای اسلامی !!!

پس بیخود نیست که می گویند ؛رفتی ثواب کنی ، کباب شدی !!!

dscn0086

خانه خبرمازندران – عباس ناساری : حکم جلب سیار مهدی ابراهیمی رئیس سابق هیأت فوتبال قائم شهر صادر شد و ایشان با مراجعه برادر و نماینده قانونی احسان عبدی(بازیکن سابق نساجی مازندران) برای اجرای حکم روبرو شد که در نهایت با وساطت صورت گرفته حکم صادره به مدت یک هفته عقب افتاد.

به گزارش اف سی نساجی ، روز گذشته اتفاقی افتاد که در واقع به نیم فصل ورزشی ۹۰_۹۱ برمی گردد که بازیکنان نساجی برای دریافت مطالبات خود از باشگاه نساجی دست به اعتصاب زدند که در این خصوص احمد سعادتمند مدیرعامل وقت نساجی مازندران ( مدیر کل سابق اداره ورزش و جوانان مازندران )به بازیکنان ناراضی چکی بابت بخشی از قراردادشان داد و بدلیل اتمام دسته چک باشگاه برای پرداخت به احسان عبدی، طی تماس تلفنی احمد سعادتمند با مهدی ابراهیمی رئیس هیأت فوتبال قائم شهر از وی خواست تا به خاطر بازی مهمی که در پیش دارند و برای حل بحران پیش آمده و راضی نگاه داشتن احسان عبدی برای بازی حساس پیش رو، یک فقره چک هیأت فوتبال بمبلغ ۵۰۰ میلیون ریال با امضاء مهدی ابراهیمی صادر شود تا در روزهای آتی با دریافت دسته چک جدید باشگاه نساجی، چک قرضی هیأت فوتبال قائم شهر از احسان عبدی پس گرفته شود و به وی چک متعلق به باشگاه نساجی داده شود.

چک صادر شده به امضای مهدی ابراهیمی ،توسط محمود اسدی سرپرست وقت نساجی تحویل احسان عبدی شد اما بحث جابجایی چک باشگاه نساجی و هیأت فوتبال هیچگاه محقق نشد تا موضوع چک صادره توسط مهدی ابراهیمی وارد فاز جدیدی شود.

بازیکن سابق باشگاه نساجی این چک را به دلیل عدم موجودی کافی صاحب حساب برگشت زد و با طرح دعوی در دادگستری خواهان دریافت مطالبات خود شد.

با گذشت زمان و ادامه شکایت و عدم پذیرش موضوع از سوی باشگاه نساجی، بازهم بدلیل عدم موجودی کافی صاحب چک، این بار حکم جبران خسارت تاخیر و حکم جلب مهدی ابراهیمی رئیس سابق هیأت فوتبال قائم شهر و عضو شورای شهر قائمشهر صادر شد که با وساطت دادستان این شهرستان و با مهلت دو ماهه برای حل مشکل بوجود آمده به تاخیر افتاد.

اما دیروز و بعد از گذشت دو ماه و بدلیل مشخص نشدن وضعیت باشگاه نساجی، این بار برادر و نماینده تام الاختیار احسان عبدی عزم خود را برای اجرای حکم جلب و بازداشت مهدی ابراهیمی جزم کرد تا با دستگیری وی بتواند به طلب خود دست پیدا کند که این بار نیز با وساطت احمدی رئیس شورا، صالح زاده و دیگر اعضای شورای شهر، مسگرساروی سرمربی نساجی، اسماعیلی سرمربی وقت نساجی، اسدی سرپرست نساجی که در محل حضور داشتند، نماینده قانونی احسان عبدی مهلت یک هفته ای و پایانی برای پرداخت مطالبات را داد.

گفتنی است مهدی ابراهیمی رئیس سابق هیأت فوتبال که در این فصل مدیرعامل باشگاه نساجی نیز شده بود و حتی هزینه های شخصی زیادی را انجام داده بود، در فصل ۹۰_۹۱ که سمتی  در باشگاه نساجی نداشت تنها بدلیل علاقه به تیم نساجی و برای حل مشکل بوجود آمده و حضور احسان عبدی در یک بازی حساس، چک را صادر نمود ولی در نهایت با بدعهدی باشگاه نساجی، وضعیت طلب احسان عبدی به حکم جلب سیار مهدی ابراهیمی تبدیل شد.

حال باید دید در هفته آتی مطالبات بازیکن سابق نساجی پرداخت می شود یا مهدی ابراهیمی تحویل مراجع قضایی خواهد شد.

خیلی جالبه ؛ یعنی کسی نیست با پرداخت طلب قانونی احسان عبدی ، مانع جلب مهدی ابراهیمی که چیزی جز کمک به نساجی قصد دیگری نداشت بشه ؟ حتی خیرین ورزش دوست و مسئولان  ادارات و اعضای محترم شورای شهر و بعضا نمایندگان مردم قائم شهر در مجلس شورای اسلامی !!!

پس بیخود نیست که می کویند ؛  رفتی ثواب کنی ، کباب شدی !!!

در آن روزها و حتی زمانی که  ابراهیمی ، با حفظ سمت ریاست هیات فوتبال و عضویت در شورای اسلامی شهرقائم شهر ، مدیرعاملی تیم نساجی را پذیرفت به حامد ابراهیمی گفتم حامدجان مسئولیت بسیارسنگینی را پذیرفتی ، آیا میتونی از عهده اش بربیائی ؟ که گفت من بخاطر عشق به نساجی بویژه برای سروسامان دادن به باشگاه نساجی این مهم را پذیرفتم .

 جهت یاد آوری سالهای ۹۰-۹۱ که تیمهای نساجی مازندران و سایپا از شهرستان قائم شهر در لیگ یک ( همسان لیگ برترفعلی)  شرکت داشت ، بویژه مسئولان باشگاه نساجی با نشر چند عکس شما را به آن روزها می بریم .

dscf5033 p1630223 p1630317 p1630346 p167073412 p167076412 p1690258 p1700521

Abbasnasari1326@gmail.com
شماره تماس و تلگرام مدیر سایت : عباس ناساری ۰۹۱۱۲۲۶۹۷۰۷

نظر خود را بیان کنید