با حضور به موقع آتش نشانان حریق انبار دارو در خیابان تهران اطفا شد

0

با حضور به موقع آتش نشانان حریق انبار دارو در خیابان تهران شهرستان قائم شهر اطفا شد

14834293

به گزارش روابط عمومی سازمان در ساعت ۲۱:۰۷ دقیقه دوشنبه سیزدهم دی ماه شهروندی با سامانه ۱۲۵ تماس گرفته و آتش سوزی در انبار دارو واقع در خیابان تهران جنب پاساژ کاوه را اطلاع داد .

 

خانه خبرمازندران : در ساعت ۲۱:۰۷ دقیقه دوشنبه سیزدهم دی ماه شهروندی با سامانه ۱۲۵ تماس گرفته و آتش سوزی در انبار دارو واقع در خیابان تهران شهرستان قائم شهر جنب پاساژ کاوه را اطلاع داد .
ستاد فرماندهی آتش نشانی بلافاصله آتش نشانان دو ایستگاه شهید جهانیان و کلامی را به محل حادثه اعزام نمود .
آتش نشانان پس از رسیدن به محل، شعله های آتش و دود که از پنجره ساختمان به بیرون زبانه می کشید را مشاهده و امکان سرایت آن به ساختمان های همجوار را پیش بینی نمودند .
بی درنگ آتش نشانان به چند گروه تقسیم شده و گروه اول با قطع جریان ورودی برق و گاز به ایمن سازی مشغول شدند . گروه دیگر با لوله گذاری لوله های آبرسان آب و تجهیزات خاموش کننده را برای مهار آتش ،خود را به ساختمان ها رساندند و گروه دیگر به جستجو افراد احتمالی در طبقات پرداخته و پشتیبانی آتش نشانان دیگر را بر عهده گرفتند .
آب و مواد خاموش کننده توسط مامورین در کمترین زمان به طبقه ی انتهای محل حریق رسیده و در مدت چند دقیقه حریق مهار و از گسترش آن به طبقات و ساختمان های همجوار جلوگیری گردید .
آتش نشانان پس از یک ساعت عملیات اطفائی و ورود و حضور به موقع در محل ، حریق را کاملا مهار و به لکه گیری در محل حادثه اقدام نمودند .
به دلیل حجم بالای حریق و وجود مواد شیمیایی و اسپری های مختلف ایمن سازی محیط زمان بیشتری صرف نمود و آتش نشانان با استفاده از خودروهای آبرسان ، پشتیبانی این ماموریت را با سرعت عمل و دقت کامل به پایان رساندند .
علت حادثه توسط کارشناسان ئر حال بررسی می باشد .

 

 

Abbasnasari1326@gmail.com
شماره تماس,  وتلگرام مدیر سایت : عباس ناساری ۰۹۱۱۲۲۶۹۷۰۷

نظر خود را بیان کنید