پیام تسلیت مدیر عامل سازمان آتش نشانی شهرداری قائم شهربه جان فشانان ایران

0

داغدار مردان عشق و ایثاریم

پیام تسلیت مدیر عامل سازمان آتش نشانی شهرداری قائم شهر

 

شهادت جمعی از همکاران سازمان آتش نشانی شهرداری تهران ،موجب تاثر و تالم همکاران ما گردید. این حاثه تاسفبار را به عموم مردم ایران زمین بخصوص خانواده های این عزیزان تسلیت عرض می نمایم.

اینان قهرمانان بی اعائی هستند که عاشقانه برای نجات همنوع خود ،دل به آتش زدند و جان خویش را در طبق اخلاص قرار داند.باید به احترام آتش نشانان فداکار از جای برخاست و برای روح بلند این عزیزان طلب آمرزش کرد.

 

 

پرسنل سازمان آتش نشانی شهرداری قائم شهر ضمن اظهار تالم و تاسف از این ضایعه دردناک و ابراز همدردی با آسیب دیدگان و خانواده های مکرم ایشان بخصوص آتش نشانان غیرتمند و غیور ،ضمن آماده باش کامل و بکارگیری تمامی امکانات لازم بمنظور ارائه خدمت رسانی به حادثه دیدگان،از هیچ کمکی برای تسریع در فرآیند مدیریت بحران و یاری رسانده به آسیب دیدگان دریغ نخواهد داشت.   

در پایان به فرموده نبی مکرم اسلام (ص) اشاره دارم و اینکه حضرتش فرمودند:هر کس جلوی هجوم آب یا آتش را بگیرد و جمعی از مسلمانان را نجات دهد بهشت بر او واجب میشود.

ضمن آرزوی سلامتی برای همکارانی که در زیر خروارها آوار محبوس مانده اند،امیدوارم پروردگار متعال روح آتش نشانان فداکار را با قدسیان محشور نماید.

آمین یا رب العالمین.

محمد علی شیرسوار

مدیرعامل سازمان آتش نشانی شهرداری قائم شهر

 

Abbasnasari1326@gmail.com
شماره تماس,  وتلگرام مدیر سایت : عباس ناساری ۰۹۱۱۲۲۶۹۷۰۷

 

نظر خود را بیان کنید