همایش پیاده روی در عمارت شهرداری قائم شهر

0

برگزاری همایش پیشکسوتان کانون نشاط و تندرستی در شهرداری قائم شهر

همایش پیاده روی

dsc_7767

 

خانه خبرمازندران – عباس ناساری :  صبح امروز چهارشنبه ۹۵/۱۱/۵ در راستای اجرای نشاط و تندرستی، پیشکسوتان ، بازنشستگان و دانش آموزان همایش پیاده روی با تجمع در خیابان کفشگرکلا –  رینگ داخلی مسیر را آغاز و در عمارت شهرداری به اتمام رساندند.

گفتنی است این مراسم با حضور شهردار ، پرسنل شهرداری ، پیشکسوتان و عموم مردم در محوطه  عمارت شهرداری برگزار شد.

این همایش توسط نهادهای مردمی و غیر دولتی که دغدغه ها و نگرانی هایی در جهت سلامت زمین و هوا داشتند، ترتیب یافته بود. جمع زیادی از پیشکسوتان به همراه فرزندان آینده این سرزمین که نگرانی های زیادی برای آینده و شرایط زیست محیطی شهرشان داشتند، در این مراسم حضور داشتند .

رحیمی شهردار قائمشهر در حاشیه این مراسم با اشاره به این موضوع که از اواخر آذر ماه سال جاری تا کنون در سطح شهر ۳۰۰۰ اصله درخت کاشته شده و این تعداد تا آخر سال به ۱۰۰۰۰ اصله نیز خواهد رسید و هدف شهرداری بر این است که نهضت درختکاری را در این مسیر به راه بیندازد و قرار است طرحی مبنی بر اینکه در سفره های هفت سین امسال بجای سبزه جوانه گندم از جوانه های نارنج استفاده شود تا بعد از ایام نوروز آن را در حیاط خانه بکاریم.

وی در خاتمه خاطر نشان کرد انسان و جامعه سالم می تواند با امنیت و آرامش در راستای برآورده کردن نیازهای خود و جامعه تلاش کند که این روند در صورت استمرار به توسعه و پیشرفت هر چه بهتر آن جامعه کمک خواهد کرد.

 گزارش تصویری ازهمایش پیاده روی

DSC_7718

DSC_7672DSC_7667

DSC_7676

DSC_7734

DSC_7819

Abbasnasari1326@gmail.com
شماره تماس,  وتلگرام مدیر سایت : عباس ناساری ۰۹۱۱۲۲۶۹۷۰۷

 

نظر خود را بیان کنید