نامگذاری ایستگاه شماره ۵ آتش نشانی قائم شهر به نام ” شهدای آتش نشان”

0

نامگذاری ایستگاه شماره ۵ آتش نشانی قائم شهر به نام

” شهدای آتش نشان”

DSC_7371

 

خانه خبرمازندران – عباس ناساری : همزمان با فرارسیدن ایام الله دهه مبارک فجرو تشییع پیکرهای پاک آتش نشانان شهید حادثه پلاسکو، ایستگاه شماره ۵ آتش نشانی قائم شهر بنام شهدای آتش نشان نامگذاری و مورد بهره برداری واقع خواهد شد.

رحیمی شهردار قائم شهر فرهنگ ایثار و شهادت را یکی از ارزش هایی دانست که همزمان با تاریخ این سرزمین شکل گرفته و همیشه از جایگاه ویژه ای برخوردار بوده است.

 شهردار قائم شهر با تائید این خبر گفت:ارج نهادن و زنده نگه داشتن یاد و خاطر شهدای آتش نشانی که برای نجات جان همنوعان به فیض شهادت نایل شده اند یکی از وظایف ما ست و اشاعه ارزش‌های ایثار و از خود گذشتگی آتش نشانان در جامعه محسوب می‌شود .

وی خاطر نشان کرد:پاسداشت یاد و خاطره شهدای آتش نشان ، ادای دین به همه شهدایی است که در راه خدمت به مردم از جان خود گذشته اند.از اینرو برای پاسداشت شهدای گران قدر آتش نشانی،ایستگاه آتش نشانی شماره ۵ این شهر به نام این عزیزان مزین گشته است.

شهردار قائم شهرتصریح کرد: نوع و حیطه فعالیت سازمان آتش نشانی با سایر سازمان های خدمات رسان شهری بسیار متفاوت است و نجات جان و مال شهروندان در حوادث بر عهده این سازمان است.

رحیمی تاکید داشت : ایثار و فداکاری شهدای آتش نشان را نمی توان آن گونه که شایسته است جبران کرد . و مردم ما همیشه قدردان زحمات تلاشگران عرصه خدمت و جهاد و آتش نشانان ایثارگر هستند.

شهردار قائم شهر در پایان گفت : به پاس فداکاری و رشادت شهدای آتش نشان که صحنه ایثارگری و فداکاری جانانه ای را خلق نمودند به احترام آنها می ایستیم تا همیشه تاریخ  در یاد ملت ایران بماند.

DSC_7373

DSC_7384

DSC_7382

 

 

Abbasnasari1326@gmail.com
شماره تماس,  وتلگرام مدیر سایت : عباس ناساری ۰۹۱۱۲۲۶۹۷۰۷

نظر خود را بیان کنید