عملکرد دو تیم ؛ خیبر خرم آباد و نساجی مازندران

0

عملکرد دو تیم ؛

خیبر خرم آباد و نساجی مازندران

dscn8125-1dscn81601

 خانه خبرمازندران – عباس ناساری : با همکاری پیشکسوتان نساجی خبر زیر تهیه وتنظیم شد که از نظرتان خواهد گذشت .

خیبر خرم آباد:

تیم ریشه دار و قدیمی فوتبال کشورمان که این روزها حال و روز خوشی ندارد و تنها با کسب ۲۰ امتیاز در رده پانزدهم جدول ردبندی قرار دارد. داود حقدوست مربی جوان این تیم که در ابتدای فصل جایگزین علی نیکبخت شده بود، بعد از سه باخت پیاپی از سمت خود استعفا داد اما با قول همکاری از طرف مسئولین، دوباره به نیمکت خرم آبادی‌ها بازگشت تا تیم را برای رویاروئی با تیم نساجی مازندران آماده کند. حال بایستی منتظر بود و دید، آیا حقدوست موفق به حفظ سهمیه خرم آباد در لیگ یک می‌شود یا خیر.

نساجی مازندران :

 یاران متعصب نساجی‌ قائم شهر بعد از ۳ بازی‌ که موفق به کسب تنها یک امتیاز با ساکت الهامی شدند، دوباره شاهد سکانداری و هدایت تیم نساجی توسط  حسین مسگرساروی مرد خستگی ناپذیر و مرد کم توقع شدند تا یکباردیگر تفکر و راهکارهای  مربی موفق و بومی خود را بکار بندند .

برای هواداران نساجی این سوال بزرگ وجود دارد که چه اتفاقاتی موجب شد تا حسین مسگر ساروی کنار گذاشته شود و دوباره بازگردد. سوالی که یقینا باید جوابگوی آن  مدیریت و مالک و مشاور مالک تیم باشند. تصیمی که نتیجه‌ آن فقط دور شدن نساجی از جمع مدعیان صعود به لیگ برتر بود. نساجی در حال حاضر با ۳۵ امتیاز در رده هشتم جدول ردبندی لیگ دسته اول قرار دارد.

 

نکات ویژه:

– وحید همراز مدافع تیم خیبر خرم اباد،سابقه پوشیدن پیراهن تیم فوتبال نساجی مازندران را بر تن دارد.
-محمدعلی نعمتی؛ دروازه بان تیم فوتبال نساجی نیز فصل قبل نیز بازیکن خیبرخرم آباد بوده است.

تقابل رفت دو تیم :

بازی رفت دو تیم در تاریخ ۱۳۹۵/۶/۲۷در ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر با نتیجه سه بر یک به صعود ببرهای مازنی به پایان رسید. که در آن دیدار زننده گل‌های نساجی، احسان تاییدی (۱گل)و محمد عباس زاده (۲ گل)  بودند و تک گل خیبر را شهاب دارایی به ثمر رسانده بود.

محروم و مصدوم:

درتیم خیبر خرم آباد، مسعود ستاری به دلیل محرومیت قادر به همراهی تیم خود نیست و مابقی بازیکنان مشکلی ندارند.

در تیم فوتبال نساجی حمید طاهری فرد و محمد مهدی نظری به علت محرومیت و امین رضایی گلر جوان این تیم به دلیل مصدومیت قادر به همراهی یاران نساجی در این دیدار نخواهند بود..

نکته امیدوار کننده برای هواداران نساجی این است که در سه دیدار قبلی دو تیم در لیگ، هر سه بار نساجی پیروز میدان بوده است که امیدواریم اینبارهم  شاهد پیروزی مردان با غیرت نساجی قائم شهر باشیم .

Abbasnasari1326@gmail.com
شماره تماس,  وتلگرام مدیر سایت : عباس ناساری ۰۹۱۱۲۲۶۹۷۰۷

نظر خود را بیان کنید