دکتر سیده عاصفه موسوی متخصص مغز واعصاب ، ستون فقرات دارای بورد تخصصی

0

دکتر سیده عاصفه موسوی

متخصص مغز واعصاب ، ستون فقرات 

دارای بورد تخصصی

من به عینه واز نزدیک شاهد توانمندی و حاذق بودن  و نحوه روحیه بخش خانم دکتر موسوی بودم که امیدوارم این روند طبابت نیز در نزد دیگر پزشکان محترم قائم شهر و دیگر شهرهای استان مازندران جاری وساری باشد.

dscn94531

خانه خبرمازندران – عباس ناساری : خانم دکتر سیده عاصفه موسوی  متخصص مغز واعصاب EEG (نوار مغز)  ، EMG-NCV (نوار اعصاب وعضله) ،  ستون فقرات و دارای بورد تخصصی و نظام پزشکی بشماره ۱۱۶۱۳۷ ، از سال ۱۳۹۰ در شهرستان قائم شهر مطب طبابت را راه اندازی کرد .

از نکات ویژه و قابل ذکر اینکه سرکار خانم دکتر موسوی در عرض مدت بسیار کوتاه توانسته بمیزان ده ها سال تجربه مفید کسب نماید ودر جمع بیماران مراجعه کننده از استقبال فراوانی برخوردار شود .

خانم دکتر موسوی با توجه به سن حدود ۳۵ سال بعنوان یکی از پزشکان جوان و پرآوازه در شهرستان قائم شهر و حتی شهرهای اطراف مطرح و از طرفداران بی شماری برخوردار است  و ازدحام بیماران محترم در مطب ایشان گویای بارزی است براین ادعا .

تشخیص درست و دقت فراوان خانم دکتر عاصفه موسوی به اظهارات  بیماران خود موجبات رضایت و در نهایت شفای اکثر مراجعه کنندگان را دربر دارد .

یکی دیگر از ویژگیها و مزیتهای خانم دکتر موسوی برخورد درست و روابط عمومی بسیار بالای ایشان همراه با روئی گشاده و بشاش می باشد که هرگز بیماران خود را خسته نمی کند و این مهم تا حدی است که بیماران دوست دارند قبل از موعد وقت بعدی نزد پزشکشان یعنی خانم دکتر سیده عاصفه موسوی حاضر شوند واز جملات روحیه بخش دکتر معالج خود بهره مند گردند واین همان نکته حساس و راز موفقیت سرکار خانم دکتر موسوی می باشد .

من به عینه واز نزدیک شاهد توانمندی و حاذق بودن  و نحوه روحیه بخش خانم دکتر موسوی بودم که امیدوارم این روند طبابت نیز در نزد دیگر پزشکان محترم قائم شهر و دیگر شهرهای استان مازندران جاری وساری باشد .انشالله تعالی .

dscf77401 dscf77381

dscn94531

Abbasnasari1326@gmail.com
شماره تماس,  وتلگرام مدیر سایت : عباس ناساری ۰۹۱۱۲۲۶۹۷۰۷

نظر خود را بیان کنید