از دنیای تاتر و سینما تا هنرهای تجسمی

0

از دنیای تاتر و سینما تا هنرهای تجسمی

p1960418

خانه خبر مازندران – عباس ناساری : سید مسعود طلائی پور هنر مند سابق تئاتر ، سینما وتلویزیون از دنیای بزرگ سینما و بازیگری به عرصه هنرهای تجسمی ( مجسمه سازی ) روی آورد .

 بهبهانه فوق سراغ آقای طلائی پور بازیگر فیلمهای سینمائی بلند رفتیم تا ازنزدیک این تغییر هنری را از ایشان جویا شویم که چنین گفت :

یا بهتر عرض کنم  جدائی من از دنیای سینما و بازیگری صرفا بخاطر قائم شهری بودن همسرم بود  در واقع این مهم و دلیل یکی از دلایل اصلی فاصله گرفتن من از دنیای سینما و بازیگری از تئاتر وتلویزیون بود چرا که حضور من در شهرستان قائم شهر و دوری از تهران سبب شد تا نتوانم با خاطری آسوده به بازیگری در تئاتر وسینما ادامه دهم و این روزها به هنرهای تجسمی روی آوردم .

طلائی پور در ادامه افزود : من از حدود ۲۷ سال پیش با هنرهای تجسمی آشنا شدم و جسته گریخته به خلق آثاری کوچک پرداختم و اخیرا نیز اقدام به ساخت تندیس سه رخ پدر شعرنو ایران استاد نیما یوشیج نمودم که نمونه این اثر را شاهد هستید.

* آقای طلائی پور آیا این اثر را صرفا بخاطر علاقه خود به هنر تجسمی ساختید یا به شما پیشنهاد شد ؟

  البته به من پیشنهاد کار شد و چون به استاد نیما یوشیج علاقه وافری داشتم تصمیم به ساخت تندیس پدر شعر نو ایران نمودم و اگر سفارشی هم از سوی علاقه مندان باشد پذیرا خواهم بود .

آقای طلائی پور دقیقا چند ساله که بطور جدی به هنرهای تجسمی بویژه مجسمه سازی روی آوردی ؟

اگر واقعیتش را بخواهید من از حدود ۲۷ سال پیش وارد هنرهای تجسمی شدم ولی بطور جدی از دو سه سال پیش فعالیتم را در این  عرصه ادامه دادم .

شماره تماس سید مسعود طلائی پور :  ۰۹۳۶۹۵۱۷۱۲۰

dscn9256 dscn9257 dscn9261

Abbasnasari1326@gmail.com
شماره تماس,  وتلگرام مدیر سایت : عباس ناساری ۰۹۱۱۲۲۶۹۷۰۷

نظر خود را بیان کنید