نخستین جشنواره(فستیوال) تردستان ایران با حضور شعبده بازان مطرح کشور فروردین ۱۳۹۶ استان فارس(شیراز)

0

محمد خزائی نماینده مازندران در

نخستین جشنواره(فستیوال) تردستان ایران

با حضور شعبده بازان مطرح کشور فروردین ۱۳۹۶  استان فارس(شیراز)

محمد خزائی که اهل شهرستان نور است از کم توجهی  هم استانی های خود گله مند بود و اشاره داشت ای کاش مصداق معروف ( مرغ همسایه غاز است)…

photo_2017-03-13_18-50-01

خانه خبرمازندران – عباس ناساری : نخستین جشنواره تردستان  ایران با حضور شعبده بازان مطرح کشور که در فروردین ماه ۱۳۹۶ در استان فارس و شهرستان شیراز برگزار می شود ، محمد خزائی هنرمند مازندرانی  افتخار حضور در این جشنواره بزرگ  را دارد .

گفتنی است آقای خزائی که اهل شهرستان نور می باشد و از ۱۹ سالگی به یکباره به این هنر علاقمند شد وبا حمایت پدر ومادرش وتلاش شبانه روزی خود و بدون مربی موفق شد به فنون تردستی آشنا شود.

وی در اولین  اجرایش در سال ۱۳۷۶  در سن ۲۱ سالگی در سالن صنایع دفاع (تهران) روی صحنه رفت .

خزائی همچنین په پشتوانه تلاش خستگی ناپذیر خود موفق شد در کشورهای مختلفی همچون ؛ تایلند – مالزی – سنگاپور ( ۱۳۸۶ شمسی ) ، کشور ترکیه (۱۳۸۷) و کشور گرجستان (۱۳۹۰) با  اجرای هنر تردستی با نام هنری (پارسا) به کار خود ادامه دهد و از معروفیت چشمگیری نیز در سطح کشور برخوردار شود .

محمد خزائی که اهل شهرستان نور است از کم توجهی  هم استانی های خود گله مند بود و اشاره داشت ای کاش مصداق معروف ( مرغ همسایه غاز است) در استان ما به ( مرغ همسایه جوجه است) تبدیل شود تا هنرمندان مازندرانی  بتوانند با علاقه در شهر واستان خود فعالیت نمایند .

یاد آور می شود مجمد خزائی هنرمند مطرح مازندرانی همه ساله در دستگاهای دولتی  وشرکتهائی همچون پتروشیمی ، نیروی اتمی نطنز و… حضوری فعال دارد .

در خاتمه استاد خزائی از توجه و حمایت ویژه پدر ، مادر و همسر خود طی سالهای گذشته  تقدیر وتشکر نمود .

photo_2017-03-13_18-50-01 photo_2017-03-13_18-50-06photo_2017-03-13_18-49-56

Abbasnasari1326@gmail.com
شماره تماس,  وتلگرام مدیر سایت : عباس ناساری ۰۹۱۱۲۲۶۹۷۰۷

نظر خود را بیان کنید