حواشی دربی نیمه کاره تیم خونه به خونه بابل مقابل تیم نساجی قائم شهراز دید مسئولان ذیربط و مربیان دو تیم

0

 

 حواشی دربی نیمه کاره تیم خونه به خونه بابل مقابل تیم  نساجی قائم شهراز دید مسئولان ذیربط و مربیان دو تیم

با دستور دادستان بازی متوقف شد!

دربی مازندران ۳-۰ به نفع کدام تیم ؟

photo_2017-03-14_21-58-50

محمود زاده در مورد درگیری امروز در دربی مازندران گفت:بررسی های لازم را انجام می دهیم پس از آن در مورد نتیجه بازی اعلام رای می شود.

به گزارش “ورزش سه” و به نقل از باشگاه خبرنگاران ، محمود زاده  در مورد درگیری امروز بین هواداران ۲ تیم خونه به خونه و نساجی قائمشهر در ورزشگاه هفتم تیر بابل گفت: این دیدار با دستور دادستان و نیروی انتظامی تعطیل شد و در ادامه باید گزارش ناظران این دیدار بررسی شود و در مورد نتیجه بازی تصمیمی گیری کنیم. 

وی در مورد اینکه آغاز گر درگیری هواداران کدام تیم بودند گفت: ما تا زمانیکه گزارش بازی را دریافت نکنیم در این باره نظر نمی دهیم، اما با عاملان شروع درگیری و باشگاه مربوطه در این مورد خاص برخورد جدی می شود.

وی در مورد نتیجه این دیدار افزود:بستگی به نظر کمیته انضباطی و گزارش های واصله باید در مورد این بازی تصمیم گرفت شاید این بازی در نیمه دوم زمان دیگری برگزار شود و شاید به سود یک تیم با نتیجه ۳ بر صفر به پایان برسد.

 

 

تکذیب مدیرکل ورزش

درمورد شایعه فوت تماشاگر در درگیری دیدار نساجی و خونه به خونه

مدیرکل ورزش و جوانان استان مازندران گفت: هیچ کدام از تماشاگران فوت نکرده‌اند و تنها دو هوادار آسیبی جزئی دیده‌اند.

photo_2017-03-14_21-58-50

تکذیب فوت تماشاگر در درگیری دیدار نساجی و خونه به خونه

به گزارش مازندلیگ، حبیب حسین‌زادگان مدیرکل ورزش و جوانان استان مازندران درباره اتفاقات پیش آمده در دیدار تیم‌های خونه به خونه بابل و نساجی مازندران اظهار کرد: این دیدار به دلیل برگزاری در روزهای آخر سال و همچنین شهرآوردی که بین این دو تیم است، از حساسیت خاصی برخوردار بود. ما تمام تمهیدات لازم برای کنترل این بازی را انجام داده بودیم. از هماهنگی شورای تامین و حراست ورزشگاه گرفته تا نمایندگان هیات‌ فوتبال و فدراسیون. ۱۰ درصد ورزشگاه را نیز به هواداران قائم‌شهری اختصاص دادیم.

وی ادامه داد: نساجی در دقایق ابتدایی توانست گل نخست را به ثمر برساند و در دقیقه ۴۰ پژمان نوری گل تساوی را به ثمر رساند. پس از این گل هواداران نساجی نتوانستند این نتیجه را بپذیرند و یکی دو تماشاگر آن‌ها به داخل زمین آمدند که با مداخله نیروی انتظامی و نیروهای برقراری نظم، این هواداران ساماندهی شدند و هیچ گونه خسارتی پیش نیامد. نیروهای انتظامی و برقراری نظم با توجه به وسایلی که داشتند، وظیفه داشتند که این جو را آرام کنند. در نتیجه یکی دو نفر تماشاگران آسیب دیدند که آسیب آن‌ها جدی نبود و با درمانی سرپایی برطرف شد. آن‌ها با اورژانس سریعا به مرکز درمانی فرستاده شدند و نیروی انتظامی توانست اوضاع را تحت کنترل قرار دهد.

حسین‌زاده اضافه کرد: موضوع اگر ادامه پیدا می‌کرد، شاهد اتفاقات ناگوارتری بودیم و با تصمیمی که فدراسیون گرفت، این بازی به روزهای آتی موکول شد. کادر فنی و بازیکنان دو تیم نیز مسئولانه عمل کردند و تحریکی از سوی دو تیم دیده نشد.  طبیعی است که وقتی تیمی گل می‌خورد، هوادارانش ناراحت شوند اما با عملکرد بموقع نیروی انتظامی، آرامش به ورزشگاه بازگشت و اتفاقات فیصله داده شد و هواداران و بازیکنان قائم‌شهری به سلامتی از شهرستان خارج شدند.

مدیرکل ورزش و جوانان استان مازندران درباره شایعه فوت دو تن از تماشاگران این بازی تصریح کرد: من این خبر را تکذیب می‌کنم و تاکید می‌کنم که فقط دو هوادار آسیبی جزئی دیده بودند که با عملکرد سریع کادر پزشکی، مشکلات آن‌ها برطرف شد.

 567899

رضوی رئیس اداره ورزش وجوانان قائم شهر :

تمام مصدومان جنجال دربی مازندران از تماشاگران نساجی بودند

dscn98911

رضوی ریاست اداره ورزش وجوانان شهرستان قائم شهر طی مصاحبه ای با خانه خبرمازندران بشرح زیر بیان داشت :

دیدار دربی مازندران بین دوتیم خونه به خونه بابل (میزبان) و تیم نساجی مازندران قائم شهر (مهمان) که دراستادیوم هفتم تیر بابل برگزارگردید متاسفانه منجر به حوادث دلخراش شد که بیشترین ضرر وصدمه را تماشاگران قائم شهری و طرفدار نساجی متحمل شدند .

رضوی در ادامه افزود : بازی درنیمه اول با حساب یک بریک اتمام یافت ولی دربین دو نیمه به اتفاقات نا خوشایند و ویرانگر تبدیل شد .

وی  گفت : سنگ پراکنی و به کاربردن الفاظ رکیک و نادرست سبب شد تا در گیری فیزیکی میان تماشگران دوتیم وبعضا نیروهای حاضر دراستادیوم هفت تیر بابل در حد بسیار بالائی تبدیل شود  تا حدی که کنترل مشکل به نظر می رسید اما بسختی نیروهای امنیت و پلیس شهرستان بابل موفق به کنترل جو ورزشگاه شدند ولی متاسفانه همه مصدومان حادثه دلخراش ورزشگاه هفتم تیر بابل از تماشاگران تیم نساجی قائم شهر بودند که حدود ۵۷ نفر شمارش شده بودندو هیچ گزارشی مبنی بر مصدومیت تماشاگران بابلی مطرح نشد .

رضوی رئیس اداره ورزش وجوانان شهرستان قائم شهر در خاتمه ضمن تقدیر از مهدی محمدی فرماندار قائم شهر و حسینزادگان مدیر کل ورزش وجوانان مازندران  در مورد نتیجه بازی نیمه کاره دربی مازندران گفت: طبق اطلاع حاصله بنظر می رسد که دیدار دوتیم خونه به خونه بابل و تیم نساجی قائم شهر در زمین بی طرف تکرار شود .

dscn98941 dscn99021 dscn99041

بهروان:

ادامه بازی خونه‌به‌خونه و نساجی را برگزار خواهیم کرد139306271128385793658014_320

نیروی انتظامی مجبور به استفاده از عوامل بازدارنده شد

رئیس هیئت فوتبال استان مازندران گفت: ادامه بازی دو تیم خونه‌به‌خونه بابل و نساجی قائمشهر را برگزار خواهیم کرد.
بهروان: ادامه بازی خونه‌به‌خونه و نساجی را برگزار خواهیم کرد/ نیروی انتظامی مجبور به استفاده از عوامل بازدارنده شد
به گزارش مازندلیگ، غلامرضا بهروان در خصوص درگیری هواداران دو تیم خونه‌به‌خونه بابل و نساجی قائمشهر و حواشی این دیدار اظهار داشت: بازی بسیار خوب پیش‌ می‌رفت و برگزاری مسابقه هیچ مشکلی نداشت. داور هم به خوبی بازی را اداره می‌کرد. عوامل اجرایی مسابقه نیز کار خودشان را به خوبی انجام دادند، اما در بین نیمه یکسری از هواداران با نیروی انتظامی به مشکل خوردند و درگیر شدند.
وی افزود: نیروی انتظامی برای مقابله با هواداران مجبور به استفاده از عوامل بازدارنده مانند شوکر و گاز اشک‌آور شد. بازی به دستور دادستان مازندران متوقف شد و از ادامه بازی جلوگیری شد.
رئیس هیئت فوتبال استان مازندران در مورد اینکه تکلیف نتیجه این بازی چه خواهد شد، تصریح کرد: ما به دنبال راهکاری هستیم تا این بازی را برگزار کنیم، چون تیم‌ها در این درگیری هیچ نقشی نداشته‌اند.

 

واکنش رئیس کمیته انضباطی به اتفاقات تلخ ورزشگاه هفت تیر بابل

رئیس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال تأکید دارد که اتفاقات دیدار خونه‌به‌خونه – نساجی قائمشهر به دقت بررسی شده و رأی نهایی در این مورد صادر می‌شود.

واکنش رئیس کمیته انضباطی به اتفاقات تلخ ورزشگاه هفت تیر بابل

به گزارش مازندلیگ و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، اسماعیل حسن‌زاده، رئیس کمیته انضباطی درباره اتفاقات دیدار خونه‌به‌خونه بابل و نساجی قائمشهر که باعث نیمه تمام ماندن بازی شد، گفت: منتظر گزارش این دیدار هستیم. خوشبختانه ناظر کمیته انضباطی در این بازی حضور داشت و از لحظه به لحظه اتفاقات، مطلع هستیم.

وی ادامه داد: اگر چه اصل موضوع مایه تأسف است و دو تیم از یک استان حاشیه‌های انضباطی ایجاد کرده‌اند، اما اینکه مقامات مسئول، مخصوصاً مقامات قضایی شهر بابل به موقع با اتخاذ تصمیمات شایسته، دخالت کرده و آرامش را در محل ورزشگاه برقرار کردند و آسیب جدی و خطرات جانی جبران ناپذیر پیش نیامد، جای تشکر و قدردانی دارد.

رئیس کمیته انضباطی در پایان گفت: منتظریم تا گزارش کامل از سوی مقامات رسمی مسابقه به دستمان برسد و قطعاً موضوع را به دقت بررسی و در اولین فرصت تصمیمات لازم را می‌گیریم.

دست‌نشان:

سرمربی تیم فوتبال خونه‌به‌خونه گفت: عواملی در دیدار خونه‌به‌خونه و نساجی بودند که باعث شدند درگیری بین هواداران  به وجود بیاید.

دست‌نشان: هر اتفاقی افتاد بین هواداران نساجی و نیروی انتظامی بود

به گزارش مازندلیگ، نادر دست‌نشان در خصوص حواشی دیدار دو تیم خونه‌به‌خونه بابل- نساجی قائمشهر اظهار داشت: تیم ما در رختکن بود و نمی‌دانیم چه اتفاقی افتاد. دو تیم در نیمه اول فوتبال بازی خوبی انجام دادند. بچه‌های ما خیلی عالی بازی کردند و خیلی بالاتر از حریف بودیم. هیچ کدام از دو تیم درون زمین به دنبال حاشیه نبودند و فوتبال خودشان را بازی می‌کردند.

وی افزود: نمی‌دانم در بین نیمه چه اتفاقی افتاد که منجر به بروز این حواشی شد.

سرمربی تیم فوتبال خونه‌به‌خونه در خصوص اینکه گفته می‌شود دو تن از بازیکنان نساجی در این درگیری‌ها آسیب دیده‌اند تصریح کرد: هیچ یک از بازیکنان آسیب ندیدند. زینال خیری و میلاد نوری بازیکنان نساجی در جریان بازی آسیب دیدند و هیچ ارتباطی به درگیری هواداران نداشت.

دست‌نشان ادامه داد: عواملی بودند که باعث شدند این درگیری‌ها به وجود بیاید. فعلا صحبتی نمی‌کنم و منتظر گزارش ناظر بازی و داور مسابقه هستم تا ببینیم چه اتفاقی خواهد افتاد.

مسگرساروی:

رسمش است که با هواداران نساجی چنین برخوردی شود؟

از فرماندار تا هیئت فوتبال استان زیر سوال رفتند

مثل دشمن با ما رفتار کردند

سرمربی تیم فوتبال نساجی قائمشهر گفت: بیش از ۲۰ تا ۲۵ نفر از تماشاگران ما مصدوم شدند اما هیچ برخوردی با هواداران خونه‌به‌خونه نشد.

مسگرساروی: از فرماندار تا هیئت فوتبال استان زیر سوال رفتند/ مثل دشمن با ما رفتار کردند

به گزارش مازندلیگ، حسین مسگرساروی در خصوص درگیری هواداران دو تیم خونه‌به‌خونه بابل و نساجی قائمشهر اظهار داشت: شاید این اتفاق مانند پس لرزه‌های یک زلزله بود. قبل از بازی یکسری مسئولان استان بر این باور بودند که همه چیز برای برگزاری بازی مساعد است اما نمی‌دانم چطور این اتفاقات افتاد. در زمین فوتبال هیچ اتفاقی نیفتاد و همه‌ چیز خوب بود.

وی افزود: در دو سال اخیر که بابل به لیگ دسته اول آمده و در مازندران دربی برگزار می‌شود اتفاقاتی بین هواداران دو تیم افتاده است. در بازی رفت نیز یکسری جملات بین تماشاگران رد و بدل شده که باعث شده اکنون این اتفاقات بیفتاد.

مسگرساروی گفت : ما در قائمشهر در دقایق پایانی گل خوردیم و باختیم اما خون از دماغ کسی نیامد و همه با عزت و احترام به خانه‌های خودشان رفتند.» سرمربی تیم فوتبال نساجی قائمشهر با بیان این جمله تصریح کرد: در این دیدار بعد از گلی که دریافت کردیم تماشاگران خونه‌به‌خونه شادی‌هایی را انجام دادند. طبیعی بود وقتی ما هم گل می‌زنیم هواداران ما به شادی و پایکوبی بپردازند. بعد از گل خونه‌به‌خونه هواداران حریف از روی فنس آمدند و هجمه‌ای در گوشه ورزشگاه ایجاد کردند.

 

وی ادامه داد: آیا این رسمش است که با هواداران نساجی چنین برخوردی شود؟ آمبولانس وارد ورزشگاه می‌شد و هر چهار نفر را در یک آمبولانس می‌گذاشت و به بیمارستان می‌رفت. با این اتفاقات همه مدیران از فرماندار تا هیئت فوتبال استان زیر سوال رفتند. بازیکنان و حتی خود من را هم زدند و بدترین بی‌احترامی‌ها را به ما کردند. مثل دشمن با ما برخورد کردند شما وقتی با هوادار اینطور برخورد می‌کنید مطمئناً آنها هم با شما مقابله خواهند کرد.

سرمربی نساجی قائمشهر با بیان اینکه مسئولان استان باید این چیز‌ها را پیش‌بینی می‌کردند، خاطرنشان کرد:  مگر می‌شود در ورزشگاهی چنین اتفاقاتی بیفتد؟ مسئولان قصور کردند و امنیت را برقرار نکردند. هر دو تیم از تیم‌های پر طرفدار استان هستند و باید از آنها حمایت کنیم نه اینکه جانب دارانه رفتار کنیم. دادستان استان هم گفته است که دیگر حق برگزاری مسابقه در ورزشگاه هفت تیر را ندارید.  امیدوارم اتفاقات امروز بررسی شود و کسانی که کم‌کاری کردند پاسخگو باشند. این اتفاق باعث آبروریزی استان شد و همه حتی قضات هم باید در این مسئله ورود و اتفاقات را بررسی کنند.

 

خلاصه ای از متن شکوائیه مدیرعامل باشگاه نساجی مازندران  خطاب به

مهندس مهدی تاج ریاست فدراسیون فوتبال کشور

 

مدیرعامل باشگاه نساجی مازندران اعلام کرد مشکلاتی که دربازی با خونه به خونه پیش آمد به هواداران بابلی برمی گشت.

عبدالحمید رمضانی در گفت و گو با “ورزش سه” درباره جنجال های پیش آمده در بازی نساجی مازندران و خونه به خونه بابل اظهار داشت: بازی دو تیم در ۴۰ دقیقه ابتدایی مشکل خاصی نداشت و فقط در این دقایق ازابتدای بازی هواداران تیم خونه به خونه الفاظ تند و رکیکی را  علیه بازیکنان تیم نساجی به عنوان شعار مطرح کردند و این موضوع با اعتراض هواداران ما مواجه شد. در دقیقه ۴۰ با بیشتر شدن فحاشی ها، سنگ پرانی هایی میان هواداران دو تیم انجام شد که سنگ ها را لیدرهای تیم خونه به خونه به داخل ورزشگاه آورده بودند و ما فیلم این موضوع را هم داریم که شروع سنگ پرانی ها با لیدرهای خونه به خونه بود. از سوی دیگر آنها این سنگ ها را داخل جعبه های مخصوص به ورزشگاه آوردند و این موضوع برای ما بسیار عجیب بود. با شدت گرفتن سنگ پرانی ها به سوی هواداران نساجی، هواداران به گوشه ای پناه آوردند که همین امر باعث شکسته شدن فنس ها و ورود هواداران ما به داخل زمین شد.

وی ادامه داد: با شکسته شدن فنس و ورود برخی از هواداران ما به زمین مسابقه  به هواداران ما حمله کردند و به بدترین شکل ممکن تعدادی از آنها را مصدوم کردند.  من شب قبل از بازی در جلسه هماهنگی هم گفته بودم که یگان ویژه باید قبل از بازی در ورزشگاه حضور پیدا کند و تا شروع مسابقه هم این افراد به ورزشگاه نیامده بودند و خدا رحم کرد که یک فاجعه بزرگ به بار نیامد و خدایی شد همه هواداران  زنده ماندند.

مدیرعامل نساجی در ادامه افزود: تعداد زیادی از هواداران تیم ما از ناحیه سر، انگشت دست، صورت، پا و … دچار آسیب دیدگی شدند. یکی از این هواداران نیز حال بسیار وخیمی داشت که به بیمارستان انتقال شد و خدا را شکر اتفاق بدی برای او رخ نداد.

رمضانی درباره ادعای مسئولان خونه به خونه مبنی بر اینکه هواداران تیم بابلی هیچ نقشی در درگیری نداشتند تاکید کرد: مگر می شود چنین چیزی اتفاق بیفتد؟ شاید هواداران ما باخود درگیری داشتند که در خودشان جنجال درست کردند و به زمین ریختند. این حرف ها از مسئولان خونه به خونه بعید است.

کپی متن گزارش مدیرعامل باشگاه نساجی مازندران به حضور مهندس تاج ریاست فدراسیون فوتبال کشور

dscn99061 dscn99071 dscn99081

 Abbasnasari1326@gmail.com
شماره تماس,  وتلگرام مدیر سایت : عباس ناساری ۰۹۱۱۲۲۶۹۷۰۷

نظر خود را بیان کنید