ناوگان حمل و نقل جمع آوری زباله در قائمشهر نوسازی شد+عکاس:عباس ناساری

0

 

dscf77671
خانه خبرمازندران – عباس ناساری : مهندس رحیمی شهردار قائم شهر از خرید ۱۵ دستگاه خوردروی هیوندای مخصوص جمع آوری و حمل زباله در شهرداری قائم شهر خبر داد.
به نقل از مهندس رحیمی شهردار این شهر،مقارن با روز پنج شنبه ۲۶ اسفند ماه سالجاری تعداد ۱۵ دستگاه خوردوری هیوندای مخصوص جمع آوری و حمل زباله در عمارت شهرداری قائم شهر مستقر شدند.
شهردار قائم شهر در این خصوص گفت:فعالیت‌های گسترده‌ای به منظور جمع‌آوری و انتقال بهداشتی زباله‌ها صورت می‌گیرد و همه تلاش ما بر این است که بتوانیم به صورت مطلوب به رفت و روب و جمع‌آوری زباله‌های بپردازیم.

ارتقاء سطح کیفی خدمات در سطح شهر

مهندس رحیمی از عزم شهرداری بر کیفی سازی خدمات در سال آتی خبر داد.
وی تصریح کرد: شهرداری قائم شهر استاندارد سازی و ثبات برنامه‌ها از جمله مسائلی است که در دستور کار قرار گرفته و در تلاش هستیم با برنامه ریزی دقیق در راستای خدمات رسانی مطلوب‌تر به شهروندان بکوشیم.
شهردار قائم شهربا بیان اینکه با توجه به نام‌گذاری سال ۹۵ به فرموده‌ رهبر معظم انقلاب به نام «سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل» شهرداری قائم شهر نیز در راستای منویات معظم له اقدام به خرید ۱۵ دستگاه خودرو به ارزش ۲۷ میلیارد ریال نموده است.

رحیمی این اقدام را یکی از نمونه‌های بارز اقتصاد مقاومتی دانست و گفت: در بخش‌های دیگر شهرداری نیز اقدامات مطلوبی در زمینه‌ اقتصاد مقاومتی انجام گرفته است.
شهردار قائم شهر با بیان این‌که در شبانه‌روز ۳۰۰ تن زباله در این شهر جمع‌آوری می‌شود، گفت: میزان جمع‌آوری زباله در شهر قائم شهر در ایام پایانی سال، به ۷۰۰ تن هم می‌رسد.
مهندس رحیمی شهردار قائم شهر ضمن قدردانی از یکایک اعضای محترم شورای اسلامی شهر در خصوص موافقت با پیشنهاد شهرداری قائم شهر گفت: تلاش شهرداری برای کاهش هزینه‌ها در بخش‌های مختلف خواهد بود و ما امیدواریم با کاهش هزینه‌ها در دیگر بخش‌های شهرداری، بتوانیم برای توسعه و آبادانی شهر بیش‌تر تلاش کنیم.
وی  این اقدام را هدیه نوروزی شهرداری و شورای اسلامی دانست و آن را تقدیم مردم فهیم و قدرشناس قائم شهر کرد و خاطر نشان کرد: هزینه خرید این خوردوها از محل دریافت عوارض مردم تهیه شده و من صمیمانه از اعتماد مردم این شهر تشکر و قدردانی میکنم.

dscf77591 dscf77671

Abbasnasari1326@gmail.com
شماره تماس,  وتلگرام مدیر سایت : عباس ناساری ۰۹۱۱۲۲۶۹۷۰۷

نظر خود را بیان کنید