مهار آتش با حضور و تلاش آتش نشانان ، پرسنل حوزه خدمات شهری شهرداری و بسیجیان قائم شهر در جنگلهای تلوک

0

مهار آتش با حضور و تلاش آتش نشانان ، پرسنل حوزه خدمات شهری شهرداری و بسیجیان قائم شهر در جنگلهای تلوک

خانه خبرمازندران – عباس ناساری : مهندس  رضا رحیمی شهردار قائم شهر اعلام کرد: صبح دیروز (جمعه ۹ تیر ماه  ۹۶) بیش از ۵ هکتار از مراتع و جنگل های  روستای تلوک و کوتنا در آتش سوخت.

 مهندس رحیمی اظهار داشت: از ساعت ۱۱:۳۰صبح جمعه کارکنان شهرداری، نیروی های مردمی، بسیج و نیروهای آتش نشانی قائم شهر نسبت به مهار آتش تلاش کردند.
وی افزود: خوشبختانه بعد از گذشت ۳ ساعت تلاش، آتش به طور کامل مهار شد.

شهردار قائم شهر خاطرنشان کرد: در این آتش سوزی ۵ خودروی سنگین آتش نشانی از ۵ ایستگاه آتش نشانی برای اطفای حریق در محل مستقر شدند.

مهندس رحیمی ضمن تشکر از حضور پرمعنا  و پرشور همه اقشار و گروه های مختلف مردمی اظهار داشت:  بر خود واجب می دانم از پرسنل زحمتکش و همیشه در صحنه آتش نشانی، کارکنان حوزه خدمات شهری شهرداری قائم شهر، نیروهای بسیج ناحیه قائمشهر، نیروهای نظامی و انتظامی، جمعیت هلال احمر و خبرنگاران که با پوشش خبری مناسب و فراخوان به موقع نیروهای مردمی توانستند از گسترش هرچه بیشتر آتش سوزی جلوگیری نموده، تقدیر و تشکر می نمایم.
 رحیمی در خاتمه اظهار داشت : با توجه به افزایش دما و خشکی هوا، احتمال وقوع آتش سوزی در محیطهای طبیعی بسیار بالاست بنابراین ضرورت دارد  کشاورزان، گردشگران و تمام کسانی که در محیطهای طبیعی و باز برای فعالیت یا تفریح حاضر می شوند از روشن کردن آتش خودداری نمایند تا آسیبی به این سرمایه ملی نرسد.

شماره تماس,  وتلگرام مدیر سایت : عباس ناساری ۰۹۱۱۲۲۶۹۷۰۷

 

نظر خود را بیان کنید