عکس العمل پاشازاده سرمربی نساجی برابر تماشاگران معترض قائم شهریک +عکاس:عباس ناساری

0

عکس العمل پاشازاده سرمربی نساجی

برابر تماشاگران معترض قائم شهر

نساجی  قائم شهر صفر – گل گهرسیرجان یک

گل : دقیقه ۳۵ توسط سجاد اژدر برای گل گهرسیرجان

خانه خبرمازندران – عباس ناساری : عصرامروز دوشنبه (۹۶/۵/۲۳) در هوای گرم وسوزان تابستان که همراه با شرجی بالائی برخوردار بود در حضور خیل عظیم تماشاگران خونگرم قائم شهر و طرفداران سینه چاک تیم فوتبال نساجی  با هدایت مهدی پاشازاده (سرمربی فصل جدید نساجی)  در استادیوم شهیدوطنی این شهرستان مقابل تیم گل گهر سیرجان به مربیگری وینکوبگویج  پا بمیدان نهادند .

شاگردان پاشازاده سرمربی نساجی مازندران(قائم شهر) درفصل جدید که در اولین دیدار بیرون از خانه که اولین دیدارلیگ نیزبود با پیروزی بخانه برگشتند ! البته خانه که نه ، چون حتی یکنفرهم ازیاران نساجی قائم شهر اهل قائم شهرنیست !!! البته این دلیلی بر ضعف و یا قوت تیم  نیست و هیچ ارتباطی به این مهم ندارد ، وامروز در دومین دیدار فصل جدید اولین دیدار خانگی خود مقابل شاگردان وینکوبگویچ سرمربی  تیم گل گهرسیرجان قرارگرفتند .

قبل ازآغاز بازی ، مهدی پاشازاده در یک حرکت بسیارخوب وارزشی از استاد حسین مسگرساروی ( کاپیتان سابق تیم ملی و سرمربی فصل گذشته نساجی که اتفاقا در هفته هائی که تیم را هدایت می کرد به نتایج قابل توجهی نیز دست یافته بود) با اهداء هدیه نفیس  تقدیر وتشکرنمود و باتفاق آقای مسگرساروی برابر تماشاگران فهیم قائم شهری درضلع جنوبی وشمالی ورزشگاه ادای احترام نمودند که امیدواریم چنین اتفاقات وحرکات زیبا وپسندیده بمراتب در فضای ورزشگاه های مازندران بویژه شهرستان قائم شهر شاهد باشیم .

بهرتقدیر بازی دوتیم با سوت آقای علی صفائی باکمک آقایان رحیم حاجی لو ،محمدعلی قمخیلی آغاز شد .

شاید باتوجه به پیروزی نساجی در دیدارهفته قبل بیرون ازخانه کسی تصور شکست در خانه را نداشت ولی متاسفانه این اتفاق تلخ  رخ داد .

شنیده  شد شاید اگر تمرینات تیم در خانه یعنی در قائم شهر انجام می گرفت ،  در بدترین شرایط  تساوی در این دیدارخانگی رقم می خورد ؛

شنیده شد شاید اگر بچه های تیم با هوای شرجی قائم شهر بیشتر آشنا بودند ودر تهران تمرین نمی کردند این شکست نصیبمان نمی شد ؛

شنیده  شد شاید اگر چند یار قائم شهری در تیم شهرمان یعنی نساجی حضور می داشتند شکست دوراز انتظار می بود و شنیده های دیگر که از بیان همه آنها فاکتور می گیریم .

البته هیچکدام از موارد یادشده بالا نمی تواند دلیل صددرصدی برای تغییر نتیجه دراین دیدار باشد ، اما احتمال آن می رفت .

الحق نباید ازنظردورداشت که  شانس دستیابی شاگردان مهدی پاشازاده سرمربی تیم  نساجی به گل چندبار مقابل دروازه تیم حریف فراهم شده بود و شاید اگر کمی شانس،  چاشنی حملات یاران نساجی می شد ، اکنون نتیجه دیدار چیز دیگری می بود ، بهرحال زیبائی های فوتبال همین اتفاقات است اما می شود  باکمی درایت از اتفاق چنین نتایجی جلوگیری کرد .

تنها گل بازی :

در دقیقه ۳۵ بازی تماشاگران سینه چاک قائم شهر ودوستداران نساجی مازندران که یک بازی خانگی را در استادیوم شهیدوطنی شاهد بودند و هرلحظه در انتظار روئیدن گل خوشبو درون دروازه تیم مهمان سیرجانی خود بودند به یکباره در دقیقه ۳۵  آب سرد بر پیکرشان ریخته شد  چرا که متاسفانه ناظروشاهد روئیدن  گل  درون دروازه تیم محبوب خود شدند که توسط سجاد اژدراز تیم گل گهرسیرجان  بثمر رسید  وتلاش همه جانبه یاران نساجی در  دقایق باقیمانده بجائی قد نداد و سرنوشت این دیدار خانگی با  نتیجه یک  بر صفر بسود تیم مهمان سیرجانی  بسته شد تا نساجی اولین دیدارخانگی را با شکست  به پایان ببرد .

در حاشیه بازی :

شکست در خانه برای طرفداران دو آتشه نساجی بسیار سخت  بود و همین امر سبب شد تا صدای خشم آنان فضای استادیوم شهید وطنی را مسموم کند ودر پی آن کلمات ناخوشایندی از سوی تماشا گرانی که در انتظار یک برد خانگی بودند فضای ورزشگاه را آلوده کرد . البته بظاهر کار تماشاگران چندان منطقی نبود و شکست یک پای ورزش است ولی شکست درخانه خیلی برای مشتاقان نساجی  سنگین بود .

ما نمیخواهیم  زحمات آقای پاشازاده را زیر سئوال ببریم ولی آیا بهتر نبود تمرینات نساجی  در شرایط اقلیمی و فضای استادیوم شهید وطنی قائم شهر که یک شهر کاملا شرجی است انجام می شد ؟ البته این نمیتواند دلیل برپیروزی تیم نساجی باشد ولی آیا از احتمال یک حداقل  برخوردار نمی بود ؟

همانطور که دراین مجال اشاره شد ، آقای مهدی پاشازاده مربی سرشناس کشورمان تلاش خود را باتفاق یاران تیم انجام داد که امیدواریم این شکست  زمینه پیروزی های آتی باشد .

کار پسندیده پاشاراده سرمربی فهیم  و باسیاست نساجی در پایان بازی :

زمانی که تماشاگران غمزده وعصبانی نساجی که ازشدت خشم ، دق دلی خود را با پرتاب بطری های آب و بعضا اشیاء دیگر به زمین و برزبان جاری نمودن  جملات ناخوشایند خالی می کردند وشاید ادامه این حرکات آبستن پیامدهای بعدی می شد ، آقا مهدی با تدبیر بسیار درست و هوشمندانه خود که حکایت از تجربه وی در میادین بزرگ دارد ، با متانت بسیارمثال زدنی کاری کرد که نه تنها تماشاگران خونگرم نساجی آرام شدند بلکه به تشویق تیم و سرمربی نساجی  شعار دادند وابن حرکت پاشازاده یک حرکت بسیار استادانه بود ، آقا مهدی به بچه های تیم با صلابت تمام وقرص ومحکم گفت شما نباید  ازاحساسات پر شور تماشاگران این شهر دلگیر شوید و در هر شرایط باید درمقابل آنها سرتعظیم فرود بیارید ، آنها هستند که ما هستیم ….

دراینجا باید اشاره داشت که رفتار سخاوتمندانه پاشازاده واجتناب از غرور کاذب نه تنها تلخی باخت را کم کرد که امیدواری و روحیه مضاعف به یاران تیم داد تا در دیدارهای بعدی با تمام وجود در خدمت تیم باشند و موجبات خوشحالی تماشاگران خوب قائم شهر را فراهم نمایند .

 ابوالفضل مزدستان  پیشکسوت  و (سرمربی سابق نساجی ، عضو سابق تیم بندرانزلی) ، غلامسین رحمتی بازیکن سابق نساجی و پرسپولیس تهران ) ، عبداله خیراله زاده مدافع سابق نساجی مازندران) و… از جمله مهمانان این دیدار بودند .

اسامی تیم نساجی مازندران(قائم شهر):

مجتبی روشنگر(سنگربان) – مجتبی آشتیانی – مجتبی بیژن – محمود آشتیانی – حسن نجفی – محمود شفیعی – محسن آذرباد – سهیل رحمانی – امیر محمد عبادزاده – پیمان رنجبر – محمد اوسانی

افراد ذخیره : علی محسن زاده – حسین کریمی – علیرضا رمضانی – رحمان جعفری – رضا محمود آبادی – واحد بخشی – مرتضی غلامعلی تبار –  سجاد جوادی

سرمربی : مهدی پاشازاده

سرپرست : فرزاد مجیدی

گزارش تصویری دیدارنساجی مقابل گل گهرسیرجان

 

 


شماره تماس,  وتلگرام مدیر سایت : عباس ناساری ۰۹۱۱۲۲۶۹۷۰۷

نظر خود را بیان کنید