حمید خنکدار معاون سابق مالی شهردارقائم شهر ، سرپرست شهرداری قائم شهر شد

0

حمید خنکدار معاون سابق مالی شهردارقائم شهر

سرپرست شهرداری قائم شهر شد

 

خانه خبرمازندران : ایمان پویامهر در گفت‌و‌گو با ایسنا مازندران با اشاره به انتخاب شهردار، اظهار کرد: در زمان تصمیم گیری اعضای شورای اسلامی برای انتخاب شهردار در شب چهارشنبه مورخ یکم شهریور ماه یا پیش این زمان هیچ فردی به نمایندگی یا منتسب به دولت یا یک مقام و مسئول دولتی له یا علیه شهردار رحیمی با بنده یا هیچ یک از همکاران در شورا حتی به اندازه یک تماس تلفنی کوتاه ارتباطی برقرار نکرد و فشار و دخالتی در کار نیست.

وی تصریح کرد: منتخبین مردم در یک نشست تخصصی به طور کاملا مستقل با در نظر گرفتن مصلحت شهر و شهرداری این تصمیم را دریافت کردند.

عضو شورای شهر قائم‌شهر خاطرنشان کرد: تماس ها و پیامک‌های فراوانی در آن شب از سوی برخی افراد مبنی بر تغییر شهردار برای همه اعضا ارسال شد و متن بسیاری از آنها هم تند بود و تلاش افراد با نفوذ شهرستان برای ماندن و ابقای وی در جایگاه شهردار بسیار سنگین‌تر و جدی‌تر بود.

پویا مهر همچنین در مورد شیوه انتخاب سرپرست شهرداری خاطرنشان کرد: همانگونه که در صورتجلسه شورا نیز مشخص است انتخاب مجدد رضا رحیمی شهردار فعلی به عنوان شهردار جدید اقبال فراوانی نداشت و در ادامه پیشنهاد سرپرستی وی از سوی برخی مطرح شد که با عدم استقبال رحیمی این موضوع نیز منتفی شد.

وی گفت: اعضای شورای شهر در این راستا و در نهایت به اتفاق آرا درباره سرپرستی معاون سابق مالی شهردار حمیدخنکدار فرزند سردار شهید خنکدار به اجماع رسیدند

عضو شورای شهر قایم شهر افزود: در این شرایط حساس به عنوان فرزند شهید و خادم مردم از ابوشهیدین و پدر معنوی همه فرزندان شهدای شهر انتظار می‌رود علاوه بر استقبال از آغاز به کار شورای شهر (شورای پنجم) که جوان اما با تجربه، مستقل و غیرسیاسی است حمایت کنند.

 

 

 

پایگاه خبری خانه خبر مازندران : انتشار مطالب خبری و تحلیلی رسانه‌های داخلی و خارجی وافراد ، لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای می‌شود.

نظر خود را بیان کنید