مژده به دوستداران صفحه دوربین خبرساز از فردا این صفحه مجددا راه اندازی خواهد شد

0

مژده به دوستداران صفحه

دوربین خبرساز

از فردا ، این صفحه مجددا راه اندازی خواهدشد

 

خانه خبر مازندران – عباس ناساری : چندی پیش از طریق رسانه های مجازی اقدام به نشر معضلات ساختاری ومعماری مهندسی  خیابانها در سطح شهرستان های مازندران نمودیم .

اکنون قصد داریم مجددا در این صفحه با عنوان ( دوربین خبرساز ) هر روز یا هرازگاهی  از نگاه  (دوربین خبرساز ) جهت  اطلاع رسانی به مردم شریف و مسئولان  دلسوز  ذیصلاح وذیربط  ،  از مشکلات ومعضلات  موجود و همچنین زیبائی های گردش پذیر در سطح شهر های مختلف استان  ، البته درحد بضاعتمان تلاش نمائیم  ، باشد تا در رفع  و ترمیم اینگونه نارسائی های  معابر و مشکلات مشابه شهری در زمینه های مختلف همچنین آشنا نمودن از اماکن گردشگری و طبیعت زیبا شهرهای مازندران گامی هرچند کوچک برداشته باشیم . البته با درایت و حس مسئولیت پذیری مسئولان  ادارات شهر های استان مازندران  .

شاید شهرداران محترم  وروئسای ادارات در شهرهای مختلف مازندران و یا معاونین آنها  بدلیل مشغله زیاد فرصت بازدید از معابر و مشکلات عدیده ای که در سطح شهر وجود دارد  را نداشته باشند و از آنها بی اطلاع باشند !! ، از این رو ( دوربین خبر ساز ) ما  اقدام به رویت وتصویر برداری از بعضی از معابر سطح شهر وکوچه وبرزن ها خواهد نمود تا شاید با نشر آن در این رسانه ، توجه مسئولان ذیربط را به وجود  بعضی از نارسائی های ساختاری وبعضا فنی وزیباسازی شهرهای مازندران و همچنین فضاهای گردشگری جلب نماید تاشاید مسئولان در پی اقدام و بهسازی  آن برآیند .

با علم به اینکه ما وام دار ومیراث دار گذشتگان خود هستیم ، باید گفت هر مسئول جدید قائم مقام مسئول فبلی هر اداره وارگان خواهد بود و هیچ عذر وبهانه ای در اینگونه موارد پذیرفتنی نیست و تصور براین است که اگر فرصت برای بازدید مسئولان رده بالای شهرداری و دیگر ادارات از معابر اصلی ، محلات ،کوچه پس کوچه های شهرهای  حوزه فعالیت آنها  فراهم نیست ، دوربین خبر ساز کار آنها را آسان خواهد کرد واز زوایای مختلف معضلات شهری را زیر ذره بین خواهد برد تا شاید مسئولان در رفع آن اقدام عاجل مبذول دارند ..

 

شماره تماس,  وتلگرام مدیر سایت : عباس ناساری ۰۹۱۱۲۲۶۹۷۰۷

نظر خود را بیان کنید