افتتاح و بهره برداری از پروژه های عمرانی در آخرین روز هفته دولت درشهرستان قائم شهر

0

افتتاح و بهره برداری از پروژه های عمرانی در آخرین روز هفته دولت درشهرستان قائم شهر

 

خانه خبر مازندران – عباس ناساری:  افتتاح و بهره برداری پروژه  های عمرانی و خدماتی با حضور مسئولین شهری و استانی  در شهرستان قائم شهر انجام شد.

بهره برداری ۷ طرح توسعه ای حوزه جهادکشاورزی در قائم شهر همزمان با آخرین روز هفته دولت اجرائی شد .

به گزارش روابط عمومی مدیریت جهاد کشاورزی قائم‌شهر، رئیس این اداره درباره طرح های هفته دولت گفت: ۷ طرح زیر بنایی – عمرانی با اختصاص حدود ۱۲ میلیارد ریال اعتبار هم زمان با هفته دولت در قائم شهر به بهره برداری رسید.

فرزین فرهادی با بیان اینکه ۳۱۸ خانوار از این طرح ها بهره مند شدند افزود: ۵ طرح لاینینگ کانال انتقال آب به طول ۱۲ هزار متر و با حدود ۹ میلیارد ریال اعتبار و ۲ طرح تجهیز و نوسازی اراضی شالیزاری با بیش از ۳ میلیارد ریال اعتبار طرح های مهم حوزه جهاد کشاورزی بود.

* پروژه های عمرانی و خدماتی ( بوستان امام رضا (ع) در روز چهارشنبه مورخ هشتم شهریور ماه سال جاری با حضور  فرماندار، حمیدرضا خنکدار سرپرست شهرداری، مسئولین شهری،  مدیران و مسولین شهرداری افتتاح شد.

محمدی فرماندار  قائم شهر ضمن تقدیر از زحمات مجموعه شهرداری به سبب تلاششان در سرانجام رساندن این پروژه های عمرانی، اعلام کرد: شهرداری و مسئولین شهری با ماموریت و رسالتی که بر عهده دارند خود را خادم مردم می دانند.

فرماندار قائم شهر با ذکراینکه این پارکها با هدف جذب توریست طراحی شده است خاطر نشان کرد : امیدواریم کماکان شاهد اجرا و بهره بردای  پروژه های اینچنینی در سطح شهر باشیم .

وی در خاتمه از شهروندان  و کسبه محل که با سعه صدر در اجرای این پروژه به مسئولین شهری خود یاری رسانده و همکاری نمودند، تقدیر و تشکر نمود.

مهندس خنکدار سرپرست شهرداری قائم شهر ضمن گرامیداشت هفته دولت، اظهار داشت، امیدواریم این پارکها در شان شهر و شهروندان عزیزمان باشد و یک فضای شاد و مفرحی را برای همه فراهم آورد.
 وی خاطر نشان کرد : امیدواریم شاهد اجرایی شدن این پروژه ها و بالا رفتن سرانه فضای سبز بصورت مستمر و به نحو احسنت درسطح شهر باشیم.

مشخصات پروژه ها به شرح زیر می باشد:

پارک طالقانی ( بوستان امام رضا (ع)
–  مساحت پارک : ۴۱۵۰ متر مربع
–  این پارک شامل : ۱۸۲۰ متر مربع پیاده رو و ۱۵۴۴ متر مربع فضای سبز
–  مساحت محل بازی کودکان : ۳۳۵ متر مربع
–  مساحت زمین بسکتبال : ۴۵۰ متر مربع
–  هزینه اجرای پروژه: ۵/۰۰۰/۰۰۰/۰۰۰ ریال
پارک واقع در شهرک نساجی ( بوستان پرورش)
–  مساحت پارک : ۲۰۰۰ متر مربع
–  این پارک شامل : ۵۰۰ متر مربع پیاده رو و ۱۲۰۰ متر مربع فضای سبز
–  مساحت محل بازی کودکان : ۱۵۰ متر مربع
–  طول جدول کاری : ۲۷۰ متر مربع
–  هزینه اجرای پروژه: ۳/۰۰۰/۰۰۰/۰۰۰ ریال

 

گزارش تصویری از افتتاح پروژه های  جهادی و عمرانی شهری  در شهرستان قائم شهر

 

 

 

نظر خود را بیان کنید