شهيدان رجايي و باهنر شیفتگان خدمت بي منت به مردم بودند

0

استاندار، در مراسم سی و ششمین سالگرد شهادت شهیدان رجایی و باهنر؛

شهيدان رجايي و باهنر شیفتگان خدمت بي منت به مردم بودند 

افتتاح سالانه  ۲۰۰۰ ميليارد تومان پروژه در مازندران در دولت يازدهم، تجلي مديريت جهادي

خانه خبرمازندران – عباس ناساری :  ربيع فلاح جلودار، استاندار مازندران در مراسم سی و ششمین سالگرد شهادت شهیدان رجایی و باهنر در مسجد جامع ساری، ياد و خاطره شهيدان سرافراز دولت شهيدان رجايي و باهنر و ۳۸۵ شهيد گرانقدر جامعه كارمندي مازندران و ۱۷ هزار شهيد ترور ايران اسلامي را گرامي داشت و ياد آور شد: در هشتم شهريور كه رئيس جمهور و نخست وزير، شهيد رجايي و باهنر به شهادت رسيدند، ملت انقلابی ما دو سرمایه انقلاب و دو یار دیرین و صدیق حضرت امام خمینی (ره) را از دست دادند.

استاندار با اشاره به اين كه شهيدان والامقام رجايي و باهنر، مردان بزرگي بودند كه تفکرانقلابی و جهادي درعمل وگفتارشان تجلی داشت، افزود: شهيدان رجايي و باهنر شیفتگان خدمت بي منت به مردم بودند .

ربيع فلاح با بيان اين كه شهيدان رجايي و باهنر، الگو و نماد مديريت جهادي هستند و سيره و رفتار اين شهيدان عزيز راهنما و راهگشا براي خدمت به مردم است، تصريح نمود: ساده زیستی، ولایتمدار ي و تلاش جهادي اين شهيدان هموار در ياد و خاطره ملت ايران ثبت است.

استاندار گفت: مقام معظم رهبري در مورد صبر و متانت شهيد رجايي مي فرمايند : شهید رجایی با صبر خود و متانت و حوصله عظیم و با قبول دردها و رنج‏های قلبی و غیر قابل افشایی که داشت، توانست با تعبیر خود من با نرمش قهرمانانه‏ای، بنی صدر خائن را افشا و رسوا کند و به زمین بکوبد.

مقام عالي دولت خاطر نشان ساخت: با وجود اینکه عمر دولت شهید رجایی بسیار کوتاه بود اما روش ایشان به گونه‌ای بود که باید همواره الگوی تمام مدیران و مسئولان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران باشد.

وي، گفت: این دو شهید بهترین اسوه برای خادمان و مسئولانی هستند که بنا دارند خالصانه در خدمت جامعه اسلامی باشند و برای مردم و رضا و خشنودی خداوند کار کنند.

استاندار، ياد آور شد: هشتم شهريور به دليل اين حادثه تروريستي به عنوان روزمبارزه با تروريسم در ايران نامگذاري شده است كه ضرورت دارد شهداي مظلوم ترور به خوبي به جامعه معرفي شوند تا مردم و نسل هاي جوان بدانند كه دشمنان چه سرمايه هاي ارزشمندي از بوستان انقلاب اسلامي پرپر كردند و به شهادت رساندند.

ربيع فلاح، با بيان اين كه هفته دولت در حقيقت فرصتی برای پاسداشت ارزشها و تقویت روحیه خدمت گزاری مديران و مسئولان براي خدمت بهتر و بيشتر به مردم است و شهیدان باهنر و رجائی دو الگو و اسوه واقعی خدمت به انقلاب و مردم هستند، اظهار داشت: ما مديران و مسئولان نظام بايد بر خود بباليم كه هفته دولت با نام و ياد اين شهيدان جليل القدر مزين و متبرك است.

استاندار درخاتمه گفت: الحمدلله با پيروي از سيره و منش اين شهيدان عزيز در استان مازندران نيز در دولت يازدهم اقدامات شايسته و گسترده اي صورت گرفته كه افتتاح بيش از ۲۰۰۰ ميليارد تومان طرح و پروژه در هر سال بخشي از تجلي اين مديريت جهادي در مازندران است.

 

شماره تماس,  وتلگرام مدیر سایت : عباس ناساری ۰۹۱۱۲۲۶۹۷۰۷

نظر خود را بیان کنید