خطاب به مردم شریف قائم شهر ، شهر قهرمانان من یک خبرنگارم و به این حرفه که برام چندان بارمالی دربرنداشت افتخار می کنم وهرگز پشیمان نیستم

0

خطاب به مردم شریف قائم شهر ، شهر قهرمانان

من یک خبرنگارم و به این حرفه که برام چندان بارمالی دربرنداشت افتخار می کنم وهرگز پشیمان نیستم

خانه خبرمازندران – عباس ناساری :  ضمن احترام به همه مردم شریف مازندران بویژه مردم فهیم وشهید پرور قائم شهر ، شهرقهرمانان و پهلوانان ، همانطور که همگان بویژه همشهریهای عزیز قائم شهری مطلع هستند بنده حقیر  یک روزنامه نگاربودم و بمدت حدود ۵۰ سال درعرصه روزنامه نگاری فعالیت داشتم وتقریبا جسته و گریخته در حال حاضرهم فعالیت دارم .

متاسفانه یا خوشبختانه چند سالی است که به دعوت یکی از دوستان وارد عرصه رسانه مجازی شدم .

درابتدا با چند سایت استانی وشهرستانی شروع به ارسال خبرهای ورزشی وبعضا اجتماعی نمودم .

حدود شاید یکسال پیش با تشویق دوستان دیگرم  به جمع  تلگرامی های قائم شهر پیوستم درحالی که اصلا اطلاع کافی از این فن عجیب وغریب نداشتم  و حتی یکبار بدلیل عدم اطلاع کافی از فنون فنی  تلگرام  ، طوری شد که اشتباها بنده حقیر را فوت شده پنداشتند وبرام فاتحه هم فرستادم و حتی دوست خوبم آقای محمد رامشگر مدیرعامل باشگاه پرسپولیس قائم شهر به هوای اینکه من  فوت شدم ، برام مرثیه آماده کرده بود تا درمزارم نوحه سرائی کند .

آقایان ؛ من مدتهابود که از مدیر وبرنامه ریز سایتم تقاضا کرده بودم که طریقه ارسال ویدیو هائی که من همیشه در تهیه اخبار ورزشی واجتماعی  ضبط وثبت می کردم ، روش ارسال به سایت را آموزش دهد که قرعه فال انجام اینکار دیروز چهارشنبه اتفاق افتاد و بطورآزمایشی یک قطعه ویدیو ۳ مگابایتی را در فلاش آماده کردم وبرای آموزش همراه خود بردم و دست برقضا این ویدیوی آموزشی فیلمی بود که از دو تن از اهالی مجاور بوستان امام رضا(ع)  تهیه کرده بودم وبطوراتفاقی وبدون هیچ قصد وغرضی دوست ما به تصور یک کار خبری از مراسم افتتاحیه پروژه های هفته دولت به تلگرام یکی از گروهها ارسال کرد که بعداز اطلاع بطور جد خواستار حذفش شدم البته خود دوستم پرسید ومن گفتم حذف بفرمائید .

آقایان و آقایانی که از این اتفاق در جهت  منفی وسوء نیت از این ویدیو استفاده های دیگه ای بردید عرض می کنم  من هرگز از هیچ کس ترس و واهمه ای ندارم و با شجاعت اعلام میدارم هرگز به نیت انتشار این ویدیو را ضبط نکردم و ازهمه کسانی که با نیت بد و بعضا بدوراز ادب کاری  نامطلوب کردند عرض می کنم و با شهامت می گویم با این هیاهوی نمیشود نام کسی را خراب کرد چرا که مردم بهتر ازتمام نمایندگان و بهتر از مسئولان شهر واستان تشخیص دارند چرا که سره را از ناسره تشخیص خواهند داد کما اینکه تا کنون اینچنین عمل کردند ودر لحظات حساس شعور ذاتی خود را  به نمایش گذاشتند وبازهم خواهند گذاشت . این را من به یقین واطمینان عرض می کنم .

در انتها یکبار دیگر خطاب به کسانی که در این میان خواستند از آب گل آلود ماهی بگیرند عرض می کنم بدانند که ماهی صید شده آنها فاسد می باشد وبه درد هیچ چیزی نمیخورد و مجبور خواهند شد صیدشان را جلوی حیوانات وحشی بندازند .

من یک خبرنگارم و به این حرفه که چندان برام بارمالی دربرنداشت افتخار می کنم ولی هرگز به نامردی عمل نکردم و خودم را به پول کثیف نفروختم با اینکه شدیدا نیاز بسیار بسیار مبرم  به وام داشتم تا صورت خودم را سرخ نگهدارم ولی کسی بدادم نرسید . من در سن ۷۰ سالگی تازه بدنبال کارمی گردم تا زن وبچه ام را محتاج  دیگران و هر کس وناکس نبینم  واین مهم را همکاران و دوستان  نزدیکم خوب می دانند .

 هفته پیش در مراسم تجلیل از بنده حقیر ثابت شد که تا چه حد در دل دوستان وهمکارانم جای داشتم و دارم  ، آقایان من در این  روز دوباره متولد شدم . پس هرگز سبب خراب کردن کسی نبودم  .  

با پوزش از کسانی که به حرفها ودرد دلم گوش دادند ، با پوزش از کسی که از این ویدیو بر علیه او سوء استفاده شد . همانطور که در بالا عرض کردم زمان خیلی چیزها را ثابت خواهد کرد پس زیاد دل نگران نباشید دوستان خوبم و بدانید که هرگز پست ومقام ومیز وصندلی همیشگی نیست و نخواهد بود  و به کسی وفا نکرد.

بقول معروف زمستون میره و روسیاهی برای ذغال باقی می مونه . والسلام .

دوستدار همه شما سروران گرام   وهمشهری های خوبم : غباس ناساری .

پنجشنبه : (۱۳۹۶/۶/۹) ساعت ۱۶:۱۶

شماره تماس,  وتلگرام مدیر سایت : عباس ناساری ۰۹۱۱۲۲۶۹۷۰۷

نظر خود را بیان کنید