اولین جلسه علنی شورای شهر قائم شهر با حضور خبرنگاران واصحاب رسانه در راستای شفاف سازی و انتخاب شهردار با بررسی بهترین گزینه+ عکاس:عباس ناساری

0

اولین جلسه علنی

شورای شهر قائم شهر

با حضورخبرنگاران واصحاب رسانه

در راستای شفاف سازی و انتخاب شهردار با بررسی بهترین گزینه

شیرسوار با تاکید بر اینکه یکی از تصمیمات خوب شورای جدید بحث شفاف سازی با مردم است گفت: در شورای فعلی منتخبین مردم در فضای شیشه ای تصمیم گیری خواهند کرد تا مردم عزیز در جریان تمام امور قرار گیرند.

خانه خبرمازندران – عباس ناساری : برگزاری اولین جلسه علنی شورای اسلامی شهر قائم‌شهر با حضور خبرنگاران پرتلاش شهرستان قائم شهر درشورای پنجم در راستای شفاف سازی  و انتخاب شهردار با بررسی بهترین گزینه .

 اولین جلسه علنی پنجمین دوره شورای اسلامی شهر قائم‌شهر امروز یکشنبه ۱۲ شهریور با حضور تمامی اعضا برگزار شد.

 

افشین حسین زاده

رئیس شورای اسلامی شهر قائم شهر در خصوص گزینه های مدنظر شهرداری قائم شهر گفت؛ فضای باز و آزادی برای کاندیداهای شهرداری قائم شهر درنظر گرفته شده است تا به ارائه برنامه هایشان بپردازند. در این خصوص تلاش همه اعضای شورای شهر قائم شهر بر این است تا بهترین گزینه به عنوان شهردار انتخاب شود.

ضمن اینکه در انتخاب اعضای کمیسیون های مختلف شورا ، عدالت و توازن خوبی برقرار است.

رییس شورای شهر ضمن تقدیر از شهردار سابق و اعضای دوره چهارم شورای شهر، افزود: ابتدا با نگاه کلی توسط همه اعضا برای شهرداری قائم شهر سرپرست تعیین کردیم تا بعد از آن در زمان کافی و با دقت و بررسی لازم در گزینه های مختلف بتوانیم شهردار جدید را انتخاب و معرفی کنیم.

ایشان در ادامه افزود؛ تمایل نداریم انتخاب شهردار در فضای پرتنشی انجام شود بلکه با سعه صدر و انتخاب فردی اصلح بتوانیم در نهایت بهترین گزینه را انتخاب کنیم.

حسین زاده در ادامه خاطرنشان کرد؛ متاسفانه عده ای دوست ندارند آرامش در شهرداری قائم شهر بوجود بیاید و در این راه دست به هرکاری میزنند اما ما نمی خواهیم بازیگر تنش های ایجاد شده از سوی عده ای خاص باشیم. آنها باید بدانند که هیچ فردی نمی تواند شورای شهر قائم شهر را به سمت حاشیه بکشاند.

رییس شورای شهر در خصوص ادامه وضعیت پروژه احداث پل روگذر جانبازان خاطرنشان کرد : ساخت این پروژه مانند دیگر پروژه ها قطعاً باقدرت ادامه خواهد یافت.

 رئیس شورای اسلامی شهر قائم شهر با تاکید بر اینکه کارگران کارخانه نساجی شماره یک در روز اعتصابشان تنها ۴۵ روز حقوق طلبکار بودند ، افزود : عده ای در این شهر به دنبال ایجاد تنش و حاشیه برای شورای شهر قائم شهر هستند و چشم دیدن آرامش مردم قائم شهر را ندارند و به دنبال ایجاد حاشیه و از بین بردن منافع مردم هستند تا به اهداف خود برسند.

متاسفانه برخی کانال های مجازی، حمایت های حضرت آیت الله معلمی امام جمعه محترم قائمشهر از شورای شهر را منعکس نمی کنند و هرگونه ارشادها و رهنمودهای دلسوزانه ایشان را بنفع خودشان و برعلیه ما استفاده میکنند.

مهندس افشین حسین زاده رئیس شورای اسلامی شهر قائم شهر با تاکید بر اینکه اجازه دخالت دست های پشت پرده در شورای شهر را نخواهیم داد ، افزود : اجازه دهید شورای شهر در فضای آرام ، دوستانه به کارش ادامه دهد.

 

محمد علی شیرسوار

 درادامه با بیان اینکه این شورای پنجم توانائی اجرائی بالائی دارد، افزود: شورای دوره پنجم شهر قائم شهر به دلیل تجربه ی بالا و تخصص لازم از سوی اعضا ، به دنبال برآورده کردن انتظارات مردم است. در طی فعالیت شورا، مسیر حقیقت را باید در نظر بگیریم و در ادامه در مسیر نظارت نه در مسیر دخالت گام برداریم.

شیرسوار با تاکید بر اینکه یکی از تصمیمات خوب شورای جدید بحث شفاف سازی با مردم است گفت: در شورای فعلی منتخبین مردم در فضای شیشه ای تصمیم گیری خواهند کرد تا مردم عزیز در جریان تمام امور قرار گیرند.

محمدعلی شیرسوار در پایان افزود: همین جا اعلام میکنم در مسیر مبارزه با تخلفات اداری و فسادهای موجود، لیست تمامی دارائی های خود و خانواده ام را در اختیار هیات رئیسه شورای شهر قرار می دهم تا در آینده شرمنده مردم شهرم نباشم.

 

غلامرضا میرزایی

با بیان اینکه در دوره پنجم تعامل خوبی میان شورا و اصحاب رسانه به وجود خواهد امد.

وی با بیان اینکه با دعای خیر مردم و همکاری همه مسئولین ،و تلاش و همدلی اعضای دوره پنجم یک کارنامه خوب در پایان چهارسال به مردم خوب شهرمون ارائه خواهیم داد.وی همچنین ضمن تشکر از اعضای دوره قبل و شهرداران گذشته از همدلی اعضای شورا جهت عمران و آبادانی قائم شهر خبر داد

 

 احسان اسماعیلی

درادامه تنها عضو باقیمانده از دوره ی چهارم شورای شهر قائم شهر در شورای جدید اظهار داشت: بنظرم شورای چهارم علی رغم تمام انتقاداتی که میشود موفق عمل کرد و امروز افتخار می کنم که با اعتماد مجدد مردم در دوره جدید شورای شهر قائم شهر نیز حضور دارم.

اسماعیلی در پایان در خصوص پروسه انتخاب شهردار گفت: تمام تلاش اعضای شورا بر این است تا فردی ایده آل برای شهرداری قائم شهر انتخاب شود.

هادی فضلی دیگر عضو شورای شهر هم با بیان اینکه یکی از اهداف مهم دوره پنجم شورای اسلامی شهر دوری از حواشی تا تصمیم های مهمی جهت  پیشرفت شهر عزیزمون برداریم

 

 محمدنصیر متانی

دیگر عضو شورای اسلامی شهر قائم شهر نیز افزود : شورای شهر و شهرداری قائم شهر برای کار سالم نیاز به آرامش دارد و در این خصوص از اصحاب رسانه انتظار می رود در ایجاد فضای آرام برای شورای شهر و شهرداری قائم شهر مارا کمک کنند.

مجید عباسی

دیگر عضو شورای اسلامی نیز با بیان اینکه انتظار شورای شهر قائم شهر از اصحاب رسانه بیان حقیقت و واقعیت هاست و از این قشر عزیز و زحمتکش انتظار داریم در راستای خدمات رسانی مطلوب و فضای آرام یاریگر ما باشند.

وی افزود: اعضای شورای دوره پنجم توانائی های بالائی دارند که در راستای خدمات رسانی و تحقق شعارهای داده شده ، گام خواهد برداشت.

 

ایمان پویامهر

عضو شورای اسلامی شهر قائم شهر افزود: در دوره پنجم کلیه مصوبات و اخبار شورا به صورت شفاف در اختیار شهروندان خوب قائم شهری قرار خواهد گرفت تا کلیه عزیزان از این مصوبات اطلاع یابند.

 

گزارش تصویری  اولین جلسه علنی شورای پنجم شهرقائم شهر

 

شماره تماس,  وتلگرام مدیر سایت : عباس ناساری ۰۹۱۱۲۲۶۹۷۰۷

نظر خود را بیان کنید