شیرسوار : امید است در مسیر پیش رو شرمنده اعتماد و محبت مردم که سرمایه اصلی و ماندگار انقلاب و نظام اسلامی مان است،نشویم

0

شیرسوار:

بسم اله الرحمن الرحیم
و لا حول و لا قوه الا بالله

امید است در مسیر پیش رو شرمنده اعتماد و محبت مردم که سرمایه اصلی و ماندگار انقلاب و نظام اسلامی مان است،نشویم

خانه خبرمازندران – عباس ناساری : امروز دوازدهم شهریور ماه سال ۹۶ در پسا هفته دولت و با یاد شهیدان رجایی و باهنر در دهمین روز کاری شورای پنجم و در اولین جلسه علنی لازم میدانم که چند مورد از برداشت استهلال شده اعضایمان را به عنوان نماینده اول مردم شهرم از برآیند چند وقته تعاملات، تعارضات و چانه زنی ها را بیان و به نظر همگان برسانم.
اول اینکه شورای فعلی در مسیر پیشرو دارای توانایی هایی در حوزه اجراست که در شاخصه بدوی آن حضور یک سوم اعضای آن در سبقه مدیریتی و اجرایی مستقیم در خدمات شهرداری است که نشان از استخراج فهمی همشهریان در اصلاح وضعیت موجود را بیان میکند.

دوم اینکه در شورای پنجم حضور دو عضو نام آشنای صنفی و مورد اعتماد که استعداد خاصی در تبیین عوامل اثرگذار در عرضه و تقاضا را داراست که مستقیم با منافع آحاد جامعه شهریمان درگیر و برخوردار است.

سومین شاخصه اعضای آن حضور سه عنصر اثرگذار از شورای سابق و شورای اسبق و همینطور شخصیت سیاسی آنست که تلفیق تجربه و کارایی جوانی آن، قدرت تعاملات و چانه زنی با دستگاه های اجرایی و نمایندگان دولت در شهرستان و استان را افزایش خواهد داد.

چهارمین خصوصیت به ذات شورای حاضر، حضور شخصیت جوان و جویای نام آنست که از استعداد حوزه مالی و بانکداری آن در کنار سایر همکاران از برآیند پر مغزی برای حفظ منافع شهر و مردم را ایجاد نموده که بنظر بهانه عدم توفیق در سیر تحول و خدمت رسانی را از ما سلب نموده.

اما در راستای موارد یاد شده از سبقه اعضای شورای شهر باید به چند نکته مهم و اساسی از راهبرد مورد انتظار مردم در نقد گذشته و رفع آن در آینده به چند نکته حائز اهمیت اشاره داشت که به سمع و نظر مردم می رسانم.

مادر طی فرآیند مسیرمان حقیقت و استعداد به ذات شهرمان را در مشارکت عمومی مدنظر داشته و قطع به یقین در مسیر نظارت و نه دخالت گام خواهیم برداشت.

حضور نخبگان دورمانده از فضای تصمیم سازی روزهای آخر خود را می گذراند و گام های نمادین و ماندگار در خود نقدی را محکم خواهیم برداشت که این از خواسته های اصلی در میثاق با همشهریانمان است.

در شورای فعلی مولفه های سیاسی جای خود را به گذاره های صنفی و حقیقی خواهد داد و به طَبع آن، هم از سهم خواهی ها و هم در هزینه های مادی و انسانی خواهیم کاست.
اعضای شورا بنا بر پیام بدست آورده از آرای مردم در اتاق شیشه ای تصمیم گیری و تصمیم سازی خواهد کرد که حقیقت آن را در همکاری اقلیت شورا در کمک رسانی به اکثریت اعضای آن به نظر همشهریان رسانده.

و در آخرین مبحث عرایضم به عنوان نماینده قشر کارمند، فرهنگی، جوان، آرمانگرا وعدالت خواه و مهمترین آن نماینده جامعه ایثارگری که شفافیت را در شعارهای انتخاباتی به تأسی از خواست حقیقی مردم مدنظر قرارداده و در راستای توسعه عدالت و مبارزه با فساد و تخلفات مالی و اداری و جلوگیری از رانت های شکل یافته در حیف و میل بیت المال در فتح الباب نظارت وحسابرسی که در اختیار مردم به عنوان ناظر اصلی به صورت کاملا روشن و در مسیر شفاف سازی، کلیه اموال خود و خانواده خود را به صورت رسمی در اختیار هیأت رئیسه محترم شورا، دستگاه های نظارتی و قضایی و همینطور رسانه ها ارائه می نمایم.
امید است در مسیر پیش رو شرمنده اعتماد و محبت مردم که سرمایه اصلی و ماندگار انقلاب و نظام اسلامی مان است، نشویم.

شیرسوار

شماره تماس,  وتلگرام مدیر سایت : عباس ناساری ۰۹۱۱۲۲۶۹۷۰۷

نظر خود را بیان کنید