تقدیر اهالی روستای ، اعضاء شورای اسلامی و دهیار روستای واسکس از بخشدار قائم شهر بجهت مدیریت صحیح دراطقاء حریق

0

تقدیر اهالی روستای ، اعضاء شورای اسلامی و دهیار روستای واسکس از بخشدار قائم شهر

بجهت مدیریت صحیح دراطقاء حریق

خاه خبرمازندران – پایدار همکارخوب و فعال رسانه : اهالی، اعضاء شورای اسلامی و دهیار روستای واسکس قائم شهر از بخشدار این شهرستان بجهت مدیریت صحیح در اطفاء حریق در این روستا تقدیر کردند.

در پی آتش سوزی دو روز گذشته در سطح وسیعی از جنگل های روستای واسکس که به دلیل وزش باد در حال پیشروی به سمت روستا و باغات زراعی و به ویژه مرکبات کشاورزان بود، با درایت به موقع بخشدار و با گسیل کردن امکانات و ادوات شهرستان با هماهنگی بین بخشی با دستگاه های اداری و اجرایی و حضور به شخصه در محل حادثه پس از جلو گیری از پیشروی آتش سوزی، در ادامه با مدیریت نیروهای حاضر در عرصه، آتش را کامل مهار کردند. و اهالی، شورای اسلامی و دهیاری محل را بر آن داشت تا ضمن تشکر از زحمات و تلاش خستگی ناپذیر مهندس عموئی بخشدار قائم شهر از وی قدردانی نمایند.

یادآور می شود که پس از وقوع حریق در  روستای واسکس این شهرستان و تماس شورا و دهیاری با مهندس عموئی و اعلام وضعیت بحرانی، وی در کوتاه ترین زمان ممکن تمامی امکانات شهرستان را بسیج و به منطقه ارسال کردند و خود نیز به همراه خودروی آتش نشانی در محل حادثه حضور یافتند و البته با هماهنگی که انجام دادند آقای احمدی مدیرکل مدیریت بحران مازندران را نیز به محل حادثه آوردند تا در صورت نیاز به پشتیبانی اداری و خدماتی، هماهنگی لازم برای ارسال تجهیزات به محل حادثه انجام شود.
در مهار آتش که اهالی واسکس نیز حضور داشتند، مهندس عموئی با یادآوری نکات ایمنی به آنها و چگونگی مراقبت از خود در این حادثه، از ظرفیت بسیج مردمی نیز به درستی استفاده کردند.
لذا اهالی روستا ، اعضای شورای اسلامی و دهیاری واسکس را بر آن داشت که از مهندس محمد حسین عموئی بخشدار جوان پر تلاش و خستگی ناپذیر شهرستان قائم شهر،  به پاس زحماتش که از وارد آمدن خسارت به اهالی و کشاورزان جلوگیری کردند، تقدیر و تشکر داشتند.

یادآور می شود که عموئی سابقه آتش نشانی را نیز در کارنامه دارد.

 

شماره تماس,  وتلگرام مدیر سایت : عباس ناساری ۰۹۱۱۲۲۶۹۷۰۷

نظر خود را بیان کنید