مراسم استقبال از پریسا جوادی قهرمان وزن ۶۲- کیلوگرم تکواندو آسیا

0

مراسم استقبال از ؛

پریسا جوادی قهرمان وزن -۵۲ کیلوگرم تکواندو آسیا درقائم شهر

 

خانه خبرمازندران – عباس ناساری :  صبح روز یکشنبه ( ۱۳۹۶/۷/۲)  طی مراسمی از قهرمان تکواندو آسیا پریسا جوادی کوچکسرائی نماینده وزن ۶۲- کیلوگرم کشورمان که  با پیروزی برابر دارنده برنز قهرمانی جهان ۲۰۱۷ موفق شده بود بر سکوی قهرمانی این وزن بایستد استقبال درخورتوجهی بعمل آمد .

گفتنی است حضورگرم  دکتر رضوی ریاست اداره ورزش وجوانان قائمشهر ،  استاد فیض اله نفجم  رئیس هیات تکواندو مازندران (قهرمان سابق تیم ملی تکواندو کشور) ، سرکارخانم کیومرثی نایب رئیس هیات تکواندو مازندران بهمراهی خانواده محترمشان و طرفداران پریسا جوادی برکیفیت این مراسم افزوده شد .

اشاره می گردد پنجمین دوره بازی‌های داخل سالن و هنرهای رزمی آسیا ۲۰۱۷ از روز یکشنبه – ۲۶ شهریورماه با حضور ۶ هزار ورزشکار در “عشق آباد” ترکمنستان آغاز و به مدت ۱۱ روز پیگیری شد .

رقابت‎های تکواندو در بخش کیوروگی با حضور ۲۵۸ هوگوپوش از روز دوشنبه – ۲۷ شهریورماه آغاز شد وروز پنجشنبه به پایان رسید که نماینده وزن ۶۲- کیلوگرم کشورمان در این رقابت‌ها موفق شد بر سکوی سومی این رقابت‌ها بایستد.

پریسا جوادی کوچکسرایی در نخستین گام موفق شده بود «مالیا پاسِکا» از تونگا را قاطعانه و ۳۱ بر صفر شکست دهد، در دومین دیدار « آمیدا عبولائوآ» ازبک را ۱۰ بر ۵ مغلوب خویش ساخت و راهی مرحله نیمه نهایی شد.

تکواندوکار وزن ۶۲- کیلوگرم قائم شهری در نیمه نهایی «تاناپا سائلائو» از تایلند را در دیداری حساس و در راند طلایی از پیش رو برداشت و فینالیست شد.

فینال این رقابت‌ها در حالی به پایان رسید که نماینده شایسته کشورمان برابر «منگیو ژانگ» از چین دارنده مدال برنز قهرمانی جهان ۲۰۱۷ با نتیجه ۱۵ بر ۱۳ پیروز شد و بر سکوی قهرمانی ایستاد.

 

گزارش تصویری از مراسم استقبال قهرمان تکواندو آسیا

 

شماره تماس,  وتلگرام مدیر سایت : عباس ناساری ۰۹۱۱۲۲۶۹۷۰۷

نظر خود را بیان کنید