از قهرمانان ومدال آور قائم شهر درمسابقات داخل سالن (ترکمنستان) مظلومانه استقبال شد !! دریغ از حتی یک بنر ..

0

از قهرمانان ومدال آوران قائم شهری درمسابقات داخل سالن (ترکمنستان)

مظلومانه استقبال شد !!

دریغ از حتی یک بنر ..

 

خانه خبرمازندران – عباس ناساری : صبح روز چهارشنبه ۱۳۹۶/۷/۵ حسین الیاسی برنده مدال نقره  در ( کشتی آزاد)  ، یاسر محمدی بنده مدال برنز  در (کشتی آلیش)  و خانم سحر غنی زاده برنده مدال خوشرنگ طلا در (کشتی آلیش) ورزشکاران قائم شهری که اخیرا  درمسابقات داخل سالن آسیا (کشورترکمنستان) موفق به افتخار آفرینی برای کشور جمهوری اسلامی ایران عزیزمان شده بودند درمیان استقبال گرم خانواده ها ودوستداران  خود و تنی چند از مسئولان ورزشی شهرو استان و شورای شهر قائم شهر  ، بادستاوردی خوب و پربار به زادگاه خود برگشتند.

اما نکته ای که باید به آن اشاره داشت وایراد گرفت عدم نصب حتی یک بنر ازسوی اداره ورزش وجوانان ، شورای شهر وشهرداری ویا دیگر ادارات  و  حتی خانواده های محترم این ورزشکاران بود که واقعا جای بسی تعجب وبعضا گله را دارد .

شاید باشند شهرهائی دراستان وحتی کل کشور  و جهان که درطول سال حتی رنگ یک  مدال و عنوان قهرمانی در استان یا کشور را بخود نمی بینند تا چه برسد به مدالهای رنگارنگ جهانی وآسیائی که هرچند روز یکبار در شهرستان مثلا کارگری ( کارگری که نه بلکه شهرستان قهرمان پروردر ورزش و شهادت ایثار)  با یک یا چند ورزشکارقهرمان و مدال آور  در  مسابقات برون مرزی ، بین المللی ، آسیائی ، جهانی  آن هم در رشته های مختلف هستیم .

آیا واقعا مسئولان ورزشی شهری بویژه مسئولان استان مازندران و همچنین مسئولان شورای شهر و شهرداری قائمشهر ، باید به اتقاقهای شیرین و  ورزشی ورزشکاران جوان وجویای نام قائم شهر در میادین بزرگ جهانی وآسیائی تا این حد دربرابر فداکاری های این عزیزان و قهرمانان کشورمان بی توجه و بی خیال باشند ؟

با تمام احترامی که به عزیزان زحمتکش در دستگاه ورزش قائم شهر ومازندران قائلیم سوال می شود ؛

آیا چاپ یک کاغذ (A4) بعنوان تقدیر که بر درب شیشه ای اداره ورزش قائمشهر  بشرح تصویر زیر ملاحظه می کنید می تواندپاسخگوی کسب قهرمانی ورزشکاران قائم شهری باشد ؟!!

البته گفتند که دادیم چاپ کنند که اگر چنین چیزی صحت داشته باشد باید گفت نوشدارو بعد از مرگ سهراب خواهد بود .

شاید چاپ بنر و خوش آمد گوئی به مدال آوران شهرمان توسط خانواده هایشان در محل سکونت آنها نصب شده باشد که البته ما از آن بی اطلاع هستیم ولی درسطح شهر یا جلوی اداره ورزش شهرمان چرا ازچنین حرکتی خبری نبود ؟ !!

اگرچه که خانواده ها و قهرمانان پهلوان ما حرفی و اعتراضی به این اتفاق برزبان جاری نکردند ولی آیا مسئولان ما هم باید بی تفاوت باشند  وحرفی نزنند وگله ای نکنند؟

شاید  کسب عناوین جهانی  ومدالهای رنگارنگ  متعدد قهرمانان قائم شهری سبب شده تا توان توجه مسئولان  پائین آمده باشد  !!!

امیدواریم همانطور که به دیگر مسائل شهری واستانی از سوی دلسوزان نظام ما  در دستگاههای اجرائی استان  وادارات شهرستان که در جهت پیشبرد وحفظ بزرگداشتها و ارزشهای انقلاب جمهوری اسلامی کشورمان در تلاش هستند ، گوش چشمی هم به این سرمایه های کشورمان در عرصه ورزش داشته باشند تا هرچه بیشتر و قویتر درمیادین جهانی حاضرشوند وبا کسب پیروزی های متعدد، سرود کشورمان را در اثنا نقاط جهان بگوش همگان برسانند وپرچم سه رنگ جمهوری اسلامی ایران را در کل دنیا به اهتزاز در آوردند . انشالله تعالی.

گزارش تصویری ازمراسم کم رنگ استقبال از قهرمانان قائمشهری در مسابقات آسیائی  داخل سالن ترکمنستان ..

 

شماره تماس وتلگرام مدیر سایت : عباس ناساری ۰۹۱۱۲۲۶۹۷۰۷

نظر خود را بیان کنید