دکتر عمادی (پزشک بدون مرز): براي موفقيت بايد همه با هم باشيم

0

دکتر عمادی (پزشک بدون مرز):

براي موفقيت بايد همه با هم باشيم


خانه خبرمازندران – عباس ناساری :   دکتر عمادی پزشک بدون مرز کشورمان و شهرستان قائم شهر  پیرامون  خودرو نجات هلال احمر قائم شهر چنین  گفت ؛

چند روز  پیش (٩٦/٧/٣) آقاي مهندس متاني كه اهل قائمشهر و از مديران پرتلاش امداد و نجات كشور ميباشند در تماس تلفني گفت ” قولي كه از بابت خودرو نجات پانصد ميليون تومانی به آقای دکتر عمادی (پزشک بدون مرز ) در روز افتتاح پايگاه علامه طبرسي جاده نظامي  قائم شهر داده بوديم اینک محقق شده و خودرو تحويل استان شد مازندران شد .

دکتر عمادی افزود : با تقدير از همه از جمله آقاي دكتر اكبري مديرعامل، آقاي مهندس نصيري رئيس پرتلاش، خوش فكر و ساعي شعبه قائمشهر كه با همكاران زحمتكش ايشان از مسئولين واحدها تا داوطلبان، امدادگران و جوانان كه نمادي از همدلي و موفقيت را در ماه هاي اخير از قائمشهر در استان اثبات نمودند.
وی ضمن تشکر از  حضرت آیت الله معلمی نماینده مردم مازندران درمجلس خبرگان رهبری  و امام جمعه محترم و هميشه همراه با مردم قائم شهر از مهندس محمدی فرماندار و  مهندس عموئی بخشدار محترم قائم شهر  و از خبرنگاران  این شهرستان بویژه ( آقايان گرائيلي و ناساري)  خبرنگاران پیشکسوت ، آقایان دهداري و شوراي سوخته كلا، واقف زمين آقاي موسوي و آقاي حسيني که بسیار پیگیر بود و بسيار دوستان ديگر كه فرصت و مجال از نامشان نيست صمیمانه تقدیر وتشکر نمود وگفت، انشالله نزد پروردگار متعال اجرشان محفوظ باشد.

دکتر عمادی چنین ادامه داد وگفت : مطمئنا اين حقير بعنوان داوطلب هلال و پزشك بدون مرز، در روز افتتاح مركز كه مصرانه از نماينده ولي فقيه در هلال احمرحاج آقا معزي و رئيس سازمان امداد نجات كشور در حضور همه مسئولين و مردم، خودرو نجات فوق را بعنوان جز لاينفك از هرمركز إمدادي با دليل منطقي و علمي طلب نمودم  و صرفا كوچكترين نقش را در تحقق و تحويل به موقع اين خودرو نجات ( كمتر از يكماه ) كه تنها دو نمونه آن در استان مازندران موجود ميباشد داشته ام. اما سه نكته مهم از اين موفقيت را براي استحضار عزيزانم ضروري ميدانم؛

١- اين موفقيت متعلق به هيچ احدي نمي باشد. و اي بسا كساني در ميان ما بوده اند كه بيشترين نقش را داشته اما گمنام ميباشند كه اجرشان نزد احد يگانه بيشتر است.
پس هر توفيق و موفقيتي اول متعلق به خدا و دوم متعلق به همه مشاركين ميباشد و كسي نمي تواند سهم خواهي نمايد.
٢- دانستيم همدلي و همراهي و نيز اصرار به مطالبات، اول از طرح شجاعانه و مصرانه آن موضوع در زمان مناسب خود و سپس پيگيري آن دو شرط أساسي به كسب موفقيت ميباشد.
٣- براي سلامتي همه دعا ميكنيم اما به دور از هر تصادفي، خوشحال هستيم مركز امداد هلال در جاده نظامي مجهز به سيستم نجات براي همه مردم و مسافرين مصدوم در حادثه ناگوار ميباشد.
ضمنا انشالله روز پنجشنبه آينده مراسمي با اطلاع رساني آقاي نصيري، براي تحويل خودرو خواهد بود.
انشالله همه با هم و بدون توقع، خدمتگزار روزها و لحظات سخت زندگي يكديگر با آرمانهاي هلال مهرباني باشيم. و مطمئن باشيم خداي بزرگ ناظر و عزت از اوست.

 

شماره تماس,  وتلگرام مدیر سایت : عباس ناساری ۰۹۱۱۲۲۶۹۷۰۷

نظر خود را بیان کنید