سفير عراق در دیدار با استاندار مازندران : توليدات كشاورزي مازندران براي بازار عراق مهم است / ظرفيت هاي مازندران بايد در عراق معرفي شود

0

سفير عراق در دیدار با استاندار مازندران :

توليدات كشاورزي مازندران براي بازار عراق مهم است

 ظرفيت هاي مازندران بايد در عراق معرفي شود

توليدات كشاورزي مازندران براي بازار عراق مهم است / ظرفيت هاي مازندران بايد در عراق معرفي شود راجح صابرعبود الموسوی در دیدار با استاندار مازندران در ساری گفت : توليدات كشاورزي مازندران براي بازار عراق مهم است / ظرفيت هاي مازندران بايد در عراق معرفي شود

خانه خبرمازندران – عباس ناساری :  در دیدار با استاندار مازندران در ساری از دعوت و استقبال استاندار مازندران تقدير و تشكر نمود و گفت : توسعه روابط ايران و عراق بر روابط بين الملل تاثير مستقيم دارد .
وي مشتركات ايران و عراق و مرز هاي مشترك طولاني و موقعيت استراتژيك و دين و مذهب و وجود امامان در دو كشور را زمينه هاي مناسب براي توسعه روابط فرهنگي ، تجاري و اقتصادي ايران و عراق دانست و گفت : با هوش و تدبير رهبر انقلاب اسلامي روابط ايران و عراق روزبروز مستحكم تر مي شود .
وي خواستار كمك فرهنگي و آموزشي استان مازندران به عراق شد و گفت : مازندران در همه زمينه ها براي ما مهم است .
الموسوي ادامه داد : دهها شركت ايراني در عراق طرحها و پروژه هاي زيادي را در حال اجرا هستند و براي اجراي طرحها كيفيت و صداقت اصل مهم است .
سفير عراق افزود : مواضع جمهوري اسلامي را در زمينه مبارزه با تروريزم و داعش هرگز فراموش نمي كنيم .
وي به استقبال مردم مازندران براي حضور در مراسم اربعين حسيني اشاره كرد و گفت : زيارت اربعين يك مناسبت جهاني شده است اگر چه براي برداشتن ويزا تلاش كرده ايم ولي  اگر ویزاي اربعین برداشته شود، حداقل برای این مناسبت ۱۰ میلیون زایر ایرانی وارد عراق می شود که برقراری امنیت، جابجایی واقامتشان ما را دچار مشکل می کند.

الموسوي بر توسعه روابط تجاري و اقتصادي مازندران و عراق تاكيد كرد در اين راستا خواهر خواندگي شهرهاي دو كشور مي تواند به معرفي ظرفيت ها كمك نمايد و ظرفيت مازندران بايد در عراق معرفي شود.
سفير عراق افزود : ما انتظار داريم روابط دو جانبه توسعه يابد و توليدات كشاورزي مازندران براي بازار عراق مهم است .
وي در پايان خواستار برگزاري جلسات فعالان اقتصادي عراق و مازندران شد و ابراز اميدواري نمود با همت استاندار مازندران و اتاق بازرگاني زمينه تقويت روابط تجاري و اقتصادي فراهم گردد.

توليدات كشاورزي مازندران براي بازار عراق مهم است / ظرفيت هاي مازندران بايد در عراق معرفي شود توليدات كشاورزي مازندران براي بازار عراق مهم است / ظرفيت هاي مازندران بايد در عراق معرفي شود

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

شماره تماس,  وتلگرام مدیر سایت : عباس ناساری ۰۹۱۱۲۲۶۹۷۰۷

نظر خود را بیان کنید